Wpis z mikrobloga

hej, jestem na etapie zakupu auta i chciałbym go sprawdzić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dzisiaj oglądałem samochód i wydaje się w porządku. We wtorek jestem umówiony z właścicielem, że udostępni auto i podjedziemy na jakąś wybraną przeze mnie stację diagnostyczną. Czy możecie polecić jakiś warsztat/stację lub ASO w Rzeszowie, gdzie dostanę rzetelne informacje dotyczące stanu faktycznego egzemplarza Opla Insignia 2009 2.0T 220KM?

#rzeszow #motoryzacja #samochody
  • 10
@joolek, a miałeś styczność z tym ASO, albo słyszałeś jakieś opinie na ich temat? Internet milczy w tej kwestii. Wiem, że są dwa ASO Opla, na stronie internetowej tylko tego w Krasnem właśnie znalazłem taką usługę jak diagnostyka przedzakupowa za 299zł. Wydaje się niedrogo. Ale nie wiem jak z ich rzetelnością, nie chciałbym utopić 36 tys. zł.
@misiael1970: Historię z bazy możesz sprawdzić wcześniej. Już po jej sprawdzeniu może się okazać że nie warto nawet jechać :) Poza tym, sprawdzenie w ASO wyjdzie pewnie z 400zł. Poszukaj może dobry serwis nieautoryzowany i sprawdź historię. Nie masz jakiegoś swojego mechanika/serwisu dobrego?
@dzek: wersja cosmo, z jasną skórą, kupiony w polskim salonie.

@Geododore: ja znowu słyszałem historie, że cała ta diagnostyka była zrobiona niedbale i potem różne problemy zaczęły wychodzić. Np. taka, że nie wykryli wypadkowości auta i walniętej podłuźnicy.

@Moto-Detektyw: właśnie nie mam żadnego sprawdzonego mechanika i działam po omacku po rzeszowskim rynku mechaników. ASO wydaje się najpewniejszym rozwiązaniem, ale szukam opinii kogoś kto przeprowadzał tego typu usługę w ww.