Wpis z mikrobloga

Czołem Murki,

Odrobina #mirkoreklama. Mam świetne słuchawki, rewelacyjny dźwięk, tak wygodne że czasem zapomnę ich zdjąć jak już przestaję słuchać muzyki, mankamentem są kable (na szczęście wymienne) - psują się, do tego są okropnie niewygodne i ceny z półki #audiovoodoo. Producent ma dwa rodzaje kabla, jeden to warkoczyk z cienkich drucików, plącze się niemiłosiernie, ma pięć metrów długości (za krótki żeby z nim móc swobodnie się poruszać po domu, za długi żeby się nie plątał jak się siedzi w miejscu, nie mówiąc już o podłączaniu do przenośnych źródeł dźwięku), kosztuje 400 zł!, drugi chyba najgrubszy i najsztywniejszy kabel jaki w życiu widziałem poza przemysłowo-budowlanymi zastosowaniami, waży chyba więcej od samych słuchawek, też 5 m i prawie 500 zł.

Jest tu Mirek który robi kable, @laggeros. Zrobił mi kabel za niecałe ćwierć ceny firmowego, o długości takiej jaką chciałem, nie za sztywny, nie za wiotki, w zajebistym oplocie i w ogóle świetnie wygląda, użytkowo - rewelacja, na zniekształcenia wysokich tonów też nie narzekam. I było to rok temu, od tamtego czasu działa bez zastrzeżeń (miałem ten wpis wrzucić wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Polecam tego Mirka!

#lagwire #audio
Pobierz
źródło: comment_bVPzAC9fDN9NwWJVfye4qs2v1TyZpuv6.jpg