Wpis z mikrobloga

Dlaczego uważacie, że #diablo3 jest tragiczne? Na PC grałem w D3 od 2012 roku, gdy jedynym zajęciem było przechodzenie kampanii 4x a potem farmienie 3 lokacji na krzyż. Łącznie na PC nabiłem ponad 3000 godzin. Teraz kupiłem wersję na #switch i mam zamiar spędzić kolejne 6 albo 60 lat. Słuchajcie, to, że wy się nie odnaleźliście w grze i nie bawi was robienie riftów, nie znaczy, że dla każdego gra jest słaba. :)

Okej, umówmy się - Immortals to zapchajdziura, bo ploty o mobilnym Diablo były już od dawna. Po prostu... nikt nie spodziewał się, że to będzie tak słabo wyglądało. Ale! W przyszłości może wyjść z tej gry coś fajnego.

Tylko w związku z tym... nie skreślajmy jeszcze marki i nie skreślajmy jeszcze samego Diablo III. :) Ja tam wciąż liczę, że mile się zaskoczymy druidem albo drugim Expansion packiem. A szanse po takiej gównoburzy na to wzrosły. :D

Bawcie się w grze, kochajcie grę i żyjcie grą. Życie jest za krótkie, aby na siebie tak naskakiwać. :P

Peace!

#gry #gownowpis #przemysleniazdupy
E.....n - Dlaczego uważacie, że #diablo3 jest tragiczne? Na PC grałem w D3 od 2012 ro...

źródło: comment_zwS0TvwQ25wJyVQzFddSdUsNAYPS1mVp.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@adrpan: Wszystko zależy od tego jak chcesz grać.
Za lekko? no do wbicia maksa może tak. Ale GR już maks poziomu trudności nie mają. I zawsze możesz mieć jakieś tam wyzwanie.

AH - było fajne ale rynek był mocno popsuty. I pilnowanie takie AH walka z botami itd. To ciężka i droga sprawa. Kiedy diablo wychodziło pewnie był na to budżet ale teraz kiedy gra jest w swojej końcowej fazie nikt
  • Odpowiedz
@Exxan Święta racja, sam wbiłem kilkaset godzi na przestrzeni kilku lat, co trochę wracałem. Samo diablo na komórki też fajne, pewnie pogram sobie w busie albo pociągu. Nie wiem czego ludzie się spodziewali - Blizzard może wypuszczać co tylko chce, z drugiej strony łapki w dół też mogą być rozdawane na lewo i prawo więc wszystko gra.
  • Odpowiedz
@Exxan
1. Pvp
2. Handel
3. Poziom trudnosci

Nie moze byc tak, ze taka gra nie ma normalnego systemu pvp i nie ma handlu. Tak, ZERO handlu. No i poziom trudnosci... Nowy sezon, pyk pyk grajac weekendowo po dwoch tygodniach latasz najwyzsza udreke czy co tam teraz jest.
  • Odpowiedz
@Exxan To jest jakaś podróba chińskich hack'n'slashy na telefony, a oni zrobili dla tej gry Q&A i wychwalali ją jakby była grą AAA. To właśnie ludzi #!$%@?ło. Że Blizzard poświęcił badziewnej grze na telefony najwięcej czasu.
  • Odpowiedz
@Inveth: A Diablo 2 - mrocznego klimatu z Diablo 1. Pamiętam te narzekania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda jest taka, że D3 nadal ma na swój sposób mroczny klimat. Jego problemem jest raczej wszechobecne efekciarstwo, pstrokate kolory... I fakt, że Diablo 2 miało kolory w powalającej, 8-bitowej palecie.

@Exxan: Problem z D3 jest taki, że mimo ogromnej sympatii i najfajniejszego gameplayu (żaden hack'n'slash w historii nie
  • Odpowiedz
@CameronMK4: No takie do pogrania to nawet całkiem fajne - raz przeszedłem. I chyba tyle - nic wiecej ta gra niestety nie oferuje. Przeszedłem aby 'przejść' w sumie, ale ogółem mnie nic nie zaskoczyło (może poza poziomem cinematiców, te były calkiem niezłe). No ale niestety reszta to jak gwiezdne wojny disneya wyszła.
  • Odpowiedz
@CameronMK4: Nie wiem, jeżeli miałbym grać w jakiegoś grindera (bo w D3 nie ma co robić już później totalnie) to chyba już wolałbym PoE - mniej dziecinne niż diablo, więcej rzeczy do robienia i ciągle rozwijane.

Osobiście czekam na porządne Diablo 4, gdzie diablo to będzie diablo a nie jakaś mała wydmuszka a całą grę chce się tylko przelecieć szybko bo żadnego klimatu nie ma.
  • Odpowiedz
@Exxan: jak diablo3 jest słabe to ja nie wiem co jest dobre.. ok, 2 miała inny klimat ale to były też inne czasy. Ludzie zagrywali się po kafejkach w icewind dale czy baldurs gate i taka forma była "na czasie". Ja w 3 grałam akurat tylko na konsolach i to #!$%@? złoto, granie w 2 czy 3 osoby na jednej konsoli to coś czego mi trzeba było.
  • Odpowiedz
@rastaffan: ja #!$%@?, ale głupoty xD że chce ci się takie rzeczy pisać xD bo jakby zamiast gier byłby to jakiś sport, szycie, granie na gitarze czy cokolwiek innego to już nagle byłby to dobrze zainwestowany czas w pasję xD daj se spokój i nie moralizuj ludzi, którzy lubią to co robią, bo zrzędzisz jak stary dziad
  • Odpowiedz
W sumie nie kojarzę aby ktoś narzekał na brak mrocznego klimatu z diablo I w diablo II.


@Inveth: Ja narzekałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Diablo 1 - splugawiona katedra, krzyże odpadające z kapliczek, schodzenie w dół ciasnymi, klaustrofobicznymi tunelami aż do piekła
Diablo 2 - zabijanie robaków na pustyni i uganianie się za małymi #!$%@? po dżungli xD

I tak obie gry miały znaczenie lepszy klimat niż
  • Odpowiedz
@Inveth: Ja nie mówię, że D2 było gorsze. Było w każdym możliwym miejscu lepsze, a dzięki LoD stało się jeszcze lepsze. Jeśli jednak chodzi o klimat, to narzekanie pamiętam. Osobiście tak wtedy, jak i obecnie mi to wisiało - każda z 3 części ma swój klimat (mówię o stworach i lokacjach, nie o fabule ofc) i każda daje radę.

Za lekko? no do wbicia maksa może tak. Ale GR już maks
  • Odpowiedz