Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jackal99 Ja widzę że te dwa zjawiska są bezpośrednio powiązane. Jak będzie dużo zwierząt, to ilość wypadów również wzrośnie.

Pamiętaj, że przy wypadku ze zwierzętami, nie dostaniesz żadnego odszkodowania
@AleksanderRoz:

Obecnie dziki się ubija i pali bo jest na nich jakaś choroba a rok był dobry i innej zwierzyny też się za dużo namnożyło, lepiej zabić niż ma z głodu zdychać.


W sumie jakby pójść dalej, to równie dobrze można by takie myślenie zastosować w Afryce w stosunku do ludzi (byłby to powrót do tradycji, bo kiedyś biali też tępili dziuksów/indian), a i w Europie kilkadziesiąt lat temu ktoś podobnie
@AleksanderRoz no nie wiem. Mój stryj hoduje świnie. Teraz już nie wolno, ale kiedyś zabijał je sam. Zrobił to wiele razy w swoim życiu, taka praca, i nigdy się #!$%@? tym nie chwalił. Był wręcz zawstydzony za każdym razem kiedy musiał to robić. Nikt nie miał wstępu do chlewni, kiedy był ubój, nie robił z tego show.

Dla mnie ktoś kto celebruje zabijanie jest #!$%@?.
@Geraltzkiwi

a jednego grzyba zrywasz w kilku i maczeta? Bo to by bylo dopiero adekwatne porownanie.


To nie jest adekwatne porównanie. Twoje porównanie byłoby adekwatne, gdyby z rakietnicy do niego strzelił. Przecież do dzików się strzela ze strzelby, a grzyby tnie się nożem. No chyba, że jest się #!$%@? to zrywasz grzyby zębami i idziesz na dzika bez broni.