Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ak_kubel: haha jesteś zwykłym frajerem i jeszcze się tym chwalisz. Strzelacie do bezbronnego zwierzęcia z zaskoczenia w 10 osób i jeszcze ledwo co trafiliście. Kiedyś jak szliśmy na polowanie, to każdy musiał wcześniej wyhodować sobie kły i pokonać dzika w równej walce 1 na 1, a nie jakieś strzelanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ak_kubel: W mojej rodzinnej mieścinie przydaliby się myśliwi. Matka z ciotką boją się wieczorem z domu wychodzić, bo tuż przy płocie locha z 6 małymi sobie spaceruje. I tak od miesięcy. Jakiś czas temu bodajże w Józefowie dzik pogruchotał psa, który wyszedł na spacer z właścicielką.
Rozumiem, że dla większości pokazanie jak wygląda zabite zwierze = hejt i obrażanie, bo to co innego niż codzienne jedzenie obrobionego mięska, ale populacje tych
  • Odpowiedz
no faktycznie, zerowe pojęcie. Irytuje mnie po prostu tak niehumanitarne traktowanie zwierzęcia i brak szacunku. Na zdjęciu widać jak sarnie wypadają wnętrzności, tutaj strzelanie w kilka osób. Po prostu dla mnie to żalosny obraz nierownej walki i bolesnej smierci. Przemilcze chwalenie sie tym, bo to juz wyzsze #!$%@?


@Jackal99: Zmienisz zdanie jak ci w lesie wpadnie taki dziczek kłem w tętnice udową XD

  • Odpowiedz