Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jackal99: @Geraltzkiwi:

o matko #!$%@? zabili zwierzę przy użyciu broni, straszne, hurr durr co teraz będzie - idźcie umyć cipki i nie zesrajcie się z tej rozpaczy. Taka hipokryzja to czyste kuriozum, bo przychodzi taki jeden z drugim i #!$%@? głupoty, a jak trzeba zjeść suchą kiełbasę, kabanocha, szynkę czy jakieś frykasy przy świątecznym stole to #!$%@? razem z obrusem.
@Jackal99 dziki, sarny i bobry to jedna wielka plaga teraz. W Małopolsce w szczególności; przez bobry są ciągle jakieś podtopienia, drzewa powywracane i to ogromnych rozmiarów; jelenie i sarny wpierdzielą wszystko co masz w ogródku jeśli tylko nie masz ogrodzone; dziki dokładnie to samo, tyle, że one nawet przez ogrodzenia przechodzą i potrafią zniszczyć całe uprawy. Nawet ogród, taki przy domu potrafią rozgrzebać i całkowicie zniszczyć. Na drogach co chwilę wypadki bo
@ak_kubel: Zapraszam do mnie: już 4 razy w tym roku odwracałem darń na nieogrodzonym terenie działki bo te cholery mając dziesiątki hektarów nieużytków wolą ryć u mnie. Nawet duży domek na drzewie mam z widokiem na miejsce, gdzie ryją a i herbatę w nocy doniosę ;-)