Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ak_kubel: bez strzelby byś #!$%@? zrobił, dwa trzy ciosy i po tobie, gardzę myśliwymi jak mogę w imie jakiegoś 'uregulowania' bla bla sra sra
przez tych debili popularne są trofea mięsa z jakiś dzików, królików dla arystokratów - bo w koncu to nie hodowlane tylko dziczyzna ohh ohh wszystko w imie regulacji, jakby #!$%@? natura sobie tego sam nei robiła, plułbym prosto w twarz
w okolicach gór często jakiś niedzwiedź taranuje
  • Odpowiedz
Bambizm niektórych kretynów tutaj jest tak mocny że mi mleko poszło z nosa XDD Dziki to najgorsze agresywne szkodniki, wystrzelać je do potrzebnego minimum w habitacie i tyle, a nie od od ostatnich paru lat włażą na osiedla i w środek miasta goniąc ludzi.
  • Odpowiedz
A wiesz, że zwierzęta odczuwają ból, stres, strach i cierpienie? Sprawia ci przyjemność zadawanie bólu? Jesteś sadystą? Może znajdź sobie kobietę która cię będzie lała pejczem. A nie zaraz, to ty chcesz krzywdzić. No widzisz, w drugą stronę nie jest tak przyjemnie.
  • Odpowiedz
@TOST12 gdybym był dzikiem tobym wymyślił wilcze doły na myśliwych. Te mondre sie nie dadza zabic - ewolucja pojdzie krok dalej w steonę kosmicznego gatunku wieprza.

@WschodniaPapryka bo dzis nie zapiłem, ale nie martw się, powiem twoim kolegom że wolisz duże.
  • Odpowiedz
@pitterka: Długość penisa jest odwrotnie proporcjonalna do długości karabinu.
A wielkość jąder- odwrotnie proporcjonalna do ilości amunicji jaką zabierasz na polowanie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@WschodniaPapryka hah! To dobrze ze dalem obciac lufe karabinowi? Latwiej po krzakach sie lazi i #!$%@? mi urus. Oh wait... mam dwa karabiny, a w jednym trzy lufy... cóż za złożony problem intarnauto!

Tak czy inaczej, nie spamuj fanie przyrodzeń. Chcesz fotki wyżebrać to proś randomów na privie( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz