Wpis z mikrobloga

  • 0
#ps4 #rdr2
Był już ten temat, ale może ktoś będzie miał bogatszą wiedzę. Może ktoś kupił? Jest sobie
Aukcja
Gdzie haczyk? Niby wszystko działa i ogólnie super. 100% pozytywnych komentarzy.
Warto interesować się tą aukcją?
Przesiadam się z xbox360 gdzie też miałem pełno gier-cyfrówek i działało ok.
  • 8
@Ten_ponizej_nie_ma_racji: Warto,konsole ci sprzeda wraz z kontem po prostu zmienisz sobie dane na swoje ustawione jako podstawowe masz,zrobisz pozniej swoje i na nim bedziesz grać ;) albo co ma sie niedługo stac bd mogl zmienic nick na jego koncie i bd w 100% twoje ( prawie )
@Ten_ponizej_nie_ma_racji: to nie jest żadna firma, kupujesz od janusza który sprzedaje te konsole na lewo bo pewnie nawet nie ma działalności. Gry w każdej chwili mogą przestać działać bo pochodzą z różnych, pewnie jakichś lewych kont. Gość to ogarnia na tyle ładnie że nie ma negatywów, podejrzewam że jak coś jest nie tak szybko reaguje tak żeby każdy był zadowolony.
@Ten_ponizej_nie_ma_racji: No tak, ale musi być to jego konto na konsoli i widziałem że na wykopie coś pisali, że to można odzyskac. Nie wiem, ja tam nie jestem fanem używanych kont i w ogóle gier rozwalonych na kilka różnych kont i regionów, a pewnie pokupowal to na Turcji albo Indonezji. Nie wchodziłbym w coś takiego, szkoda hajsu. Wolałbym już kupić normalnie nówkę, a nie po kimś i kilka gier.