Wpis z mikrobloga

Gdzie z średnim wykształceniem zarobię 4-5k na rękę w polsce ? Oraz jeśli bralbym pod uwagę wyjazd za granicę to jaki kraj?
W grę wchodzi każdą robota z wyjątkiem #!$%@? (żona nie pozwala :/) i typowej pracy na montazu
#praca
  • 27
@Majkel94: niemcy - budowlanka ale w dobrych firmach, jest wiele obozow pracy ale też wiele wiele normalnych powaznych firm, nawet przez polskie agencje nie raz bardziej opłaca sie niz na direkt umowie niemieckiej bo jako Polak masz diety i zwracaja Ci koszty podrozy do PL :)
średnim wykształceniem zarobię 4-5k na rękę w polsce


@Majkel94: chyba tylko budowlanka :) i to po 10h łącznie z sobotami.
5k to jesteś już blisko powyżej górnej granicy zarobków inżynierów z x lat doświadcznia :) (nie mówię tu o IT ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dasters dla mnie są to absurdalne zarobki. Myślę o wystartowaniu z czymś swoim. Ale #!$%@?.... Ani mechaniki nie potrafię... Ani ze mnie informatyk. Zajmuje się lakiernictwem. Wiem, że z tego są duże pieniądze. Lubię to robotę ale nakład jest tak duży żeby wystartować z własnym zakładem że jest dla mnie nie osiągalny.
@dasters to nie wiem czy nie lepiej opłacałoby mi się rozkręcić firmę budowlaną. Co myślisz? Na auto i sprzęt pieniądze mam. Mam dwóch ludzi którzy stronia od alkoholu a na robocie się zajebiście znaja. Problem jest taki ze ja się na tym nie znam .. . Mógłbym jedynie robić za szefa nie przykładając własnej ręki do pracy. Wypaliło by to?