Wpis z mikrobloga

Nie potrafisz jednego zdania napisać odnosząc się do meritum? Cały czas uciekasz od tematu dyskusji. Od pierwszego mojego posta, twoje odpowiedzi są całkowicie peryferyjne dla tematu, który poruszyłeś.


@Slonx: xD

Gdyby ktoś jeszcze pytał, skąd złoty kolor nicku u OPa, odpowiadam, że oznacza to midasa wśród #!$%@? - wszystko co napisze, zamienia się w gówno.

Lewactwo nie nasmiewa się z samego Mokebe na kółkach, a z tego, że faszyści i naziści
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kulass:

Zaczynasz rozmowę od rzucenia w moją stronę epitetów i spodziewasz się, że będę z tobą dyskutował?


Rozumiem, że na tej samej zasadzie nie zamierzałeś chyba z nikim od początku dyskutować, dając taki obrazek i takie tagi? To ostrzegaj na przyszłość.

Problem polega na tym, że wy się nie naśmiewacie tylko go obrażacie


Nikt go nie obraża. O ile można mieć zastrzeżenia do sformułowania "murzyn na kółkach", to czepianie się słowa
  • Odpowiedz
Jednoznacznej deklaracji? Mówisz o wypowiedź rzecznika RN? Tej po której zaraz stracił posadę rzecznika? Nazywasz jednoznaczną deklaracją wypowiedź od której wszyscy się odcięli?


@kulass: Ale umówmy się, że rzecznikiem ogólnokrajowej organizacji o charakterze ideologicznym nie zostaje się bez powodu, tylko trzeba pasować do wewnętrznej narracji i w przemyślany sposób przekazywać ją na zewnątrz. I oto ten Pan udziela wywiadu w "dorzeczy", gdzie przedstawia wprost rasistowski sposób myślenia MW. Dobrze, że mu
  • Odpowiedz
Dobrze, że jesteś wobec siebie tak surowy.


@Slonx: Naprawdę zacznij być surowym dla siebie a potem wymagaj tego od innych. Polecam wrzucić mnie na czarną liste.
  • Odpowiedz
Nie zamierzam, zawsze Cię ktoś fajnie ripostuje we wpisie.


@Slonx: Patrz i potrafią to zrobić bez używania epitetów, ale do tego trzeba trochę RiGCzu (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Jestem patriotką, ale pod sztandarami onr'u i krzyżami celtyckimi, które rok w rok powiewają w tym tłumie, nie pójdę.


@earlyevening: Amen. Jest wiele osób , które myśli podobnie. Sam się uważam za patriotę, ale isc w jednym marszu z tymi ludźmi, to nie dla mnie
  • Odpowiedz