Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy normalne jest, że dwie dorosłe dziewczyny (25 lat) będące dobrymi przyjaciółkami, podczas oglądania filmu leżą razem na łóżku wtulone w siebie? Czy to jakieś zboczenie już? XD

Jedna z nich to moja dziewczyna, jestem o to zazdrosny bo nie daje mi tyle uczuć co swojej przyjaciółce. Do mnie nie ma takiej czułości. Jak z nią rozmawiam, to tłumaczy mi, że kobiety są inne i u nich to jest normalne i, że to jest jej "siostra".
Nie są bi xD

#logikarozowychpaskow #kobiety #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 85
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja nie miałabym problemu ze zrobieniem czegoś takiego jakby przyjaciółka wyraziła chęć, ale ze mną jest tak, że ogólnie nie przeszkadza mi naruszanie przez innych mojej przestrzeni osobistej poprzez jakiś dotyk, czy przytulenie, wręcz często sama jestem inicjatorką takiego zachowania, dlatego jakieś leżenie i przytulanie, czy nawet to tego jakieś głaskanie/mizianie nie byłoby dla mnie problemem. no, ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest do końca normalne(?) zachowanie
  • Odpowiedz
OP: > @AnonimoweMirkoWyznania: ja nie miałabym problemu ze zrobieniem czegoś takiego jakby przyjaciółka wyraziła chęć, ale ze mną jest tak, że ogólnie nie przeszkadza mi naruszanie przez innych mojej przestrzeni osobistej poprzez jakiś dotyk, czy przytulenie, wręcz często sama jestem inicjatorką takiego zachowania, dlatego jakieś leżenie i przytulanie, czy nawet to tego jakieś głaskanie/mizianie nie byłoby dla mnie problemem. no, ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest do końca
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czasem czuję, ale mogłabym się tak przytulać po prostu z przyjaciółką, bez żadnego podtekstu seksualnego, tylko dla samego przytulania. A gdyby coś mi zaproponowała to odmówiłabym i wytworzylabym dystans fizyczny, bo jestem w związku i nie chciałabym też dawać jej jakiejs nadziei. W sytuacji gdy nie byłabym w związku wszystko zalezaloby od tego czy czuję do niej pociąg czy nie: gdybym go nie czuła to zrobiłabym to samo co napisałam
  • Odpowiedz