Wpis z mikrobloga

Pod tagiem #jrock od czasu bede wrzucal dokonania japonskiej muzyki rockowej.

マキシマム ザ ホルモン 『小さな君の手』
Maximum The Hormone.

Moj number one wsrod japonskich zespolow.
Nie dajcie sie zwiesc poczatkowi. Pieklo zaczyna sie od 1:49. Pozniej jest tylko lepiej.
Nader (ze tak powiem) sympatyczna perkusistka:).

Mozna spiewac z zespolem. Tekst na dole ekranu.

#jrock #crossover #punk #thrashmetal #rock #heavymetal #rock #japonia
j.....k - Pod tagiem #jrock od czasu bede wrzucal dokonania japonskiej muzyki rockowe...
  • 9
@januszwasik: właściwie cały album Buiikikaesu jest świetny, what's up people, zetsobou billy, tytułowy buiikikaesu, luisiana bob, czy piosenka o kosmicznym tytule Chu Chu Lovely Muni Muni Mura Mura Purin Purin Boron Nurururerorero.

widzę, że z YT poznikały teledyski. Jak zwykle w przypadku japońskich piosenkarzy, wrócą za 3-5 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
zolwixx - @januszwasik: właściwie cały album Buiikikaesu jest świetny, what's up peop...
@zolwixx:
Tak jak napiasalem wyzej ten zespol to moj number one wsrod japan rock.Niesamowite polaczenie wszystkiego ze wszystkim plus japonski ambient( jakos tak to nazywam). Jest cos w tej muzyce. Wlasnie to COS!. Album znam, mam i slucham. Dzieki za wrzute. よろしくお願いいたします..
@januszwasik: czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy. sam natknąłem się na parę innych ciekawych wykonawców, lub pojedynczych piosenek (głównie animce):

Dir En Grey - Drain away
Orange Range - Chest
Gackt - Redemption
Galneryus - Alsatia
niektóre kawałki z pokręconego soundtracku do Trigun

z radosnej żeńskiej twórczości:
Thyme - Forever we can make it
Nana Kitade - Kesenai Tsumi
Ai Otsuka - Sakuranbo

oraz kawałek, którym chciałem się podzielić i godzinę
zolwixx - @januszwasik: czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy. sam natknąłem się...