Wpis z mikrobloga

409086,12 - 14,33 = 409071,79

Nareszcie udało mi się jakoś uczciwie wstać i wystartowałem o 4:50.

Nadal chłodnawo, 2°C i dość silny wiatr, który jednak nie dał rady rozgonić smogu – dziś wyjątkowo gęstego zjadliwego… Trudno, jest sezon straszenia babć, cóż poradzić ¯\_(ツ)_/¯

Starałem się, by poszło trochę lepiej niż wczoraj – i w sumie nawet się udało, bo średnia 4:53 min/km… ale co mi się nie chciało to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego!

Pobierz enron - 409086,12 - 14,33 = 409071,79

Nareszcie udało mi się jakoś uczciwie wstać i ...
źródło: comment_FjksWhUMUvwyxs22eubpT9wnO22F5TIW.jpg
  • 12
@enron: daj kiedyś zdjęcie jak będziesz wymieniał filtry i info ile na nich przebiegłeś?


@pestis: nie za szybko to będzie, bo filtry są doskonałe i stawiają mały opór, a zmienianie ich nie ma sensu bo filtry przeciwpyłowe mają tę właściwość, że... z czasem stają się coraz lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma powodu do wymiany jak w maskach przeciwsmogowych, gdzie po prostu zbiera się na
@Cichy_83: Kraków, obrzeża Nowej Huty (os. Na Stoku). Z reguły wybiegam w stronę Zesławic, na ul. Morcinka, potem drogą do Raciborowic i Batowic i potem wracam na osiedle. Bywa, że sobie w weekendy robię trasę 20k to wtedy mam nieco więcej wiosek na trasie - Prusy, Zastów, Wiktorowice, Pielgrzymowice, Więcławice Dworskie, Prawda, Raciborowice, Batowice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie - najfajniej jest na wiejskich drogach bez chodników,
@Cichy_83: No to u siebie też masz całkiem nieźle - zwłaszcza jeśli nie szukasz długich tras... Łąki nowohuckie, Błonia Nowohuckie, Lasek Mogilski, no i przede wszystkim wał przy Wiśle. Zazdraszczam, bo to są praktycznie bezsamochodowe trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@enron: No wał jest genialny i nawet smog tak bardzo nie przeszkadza :)


@Cichy_83: od kiedy mam nową maskę to smog w ogóle nie przeszkadza ( ͡º ͜ʖ͡º) w poprzedniej bieganie było... no mało komfortowe