Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: nikt prze, 24 godziny na dobę mając druga osobę do dyspozycji nie potrafi czerpać ze spędzania z nim czasu ciągle "stymulującej przyjemności" i to jest udowodnione naukowo. A poza tym to mem więc wyjmij z dupy kij. Nie wiem czy rozróżniasz systemy mózgu, kiedy system intensywniejszy (1) nie działa przy rozmowie ( a przy rozmowie z kimś nam dobrze znanym nie pracuje w ogóle) to system 2 przejmuje kontrolę (ten
@kijanka23: oj czasami stereotypy nas doganiają ale nie robie tego specjalnie, poza tym podobno to urocze jeśli rozmowa nie dotyczy ważnych informacji xD najgorzej jak potem mówi że -no to wychodzę - a ja nie wiem czy pytać gdzie bo nie mam pojęcia czy nie bo mi to kiedyś powiedziała xdd
Nie wiem czy rozróżniasz systemy mózgu, kiedy system intensywniejszy (1) nie działa przy rozmowie ( a przy rozmowie z kimś nam dobrze znanym nie pracuje w ogóle) to system 2 przejmuje kontrolę (ten leniwszy, przemyślany) i lubi sobie odpływać


@Croudflup: Pierwszy raz o tym slysze, na podstawie empirycznych doswiadczen zupelnie tego nie potwierdzam. Masz jakies linki do opisu tych systemow?
Zakladam ze chodzi o zupelnie co innego niz rozmawianie na sile