Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen nienawiści do Mexicano? Normalny człowiek, jeśli nie podoba mu się jakiś kanał, po prostu przestaje go oglądać. A są ludzie, którzy nie cierpią Meksyka, a regularnie wchodzą na jego filmy i komentują na to samo kopyto (JAK TAM KIBEL? JAK TAM MIESZKANIE Z MATKĄ? HEHE MENEL, MEKSIKANO OBSZCZANO). Jeszcze bym zrozumiał, gdyby facet jakoś reagował na takie komentarze. A już od prawie roku (niedługo rocznica Czarnego Grudnia) trwa ta nagonka, właściwie bez odpowiedzi ze strony Meksyka, i ludziom się to nie nudzi. ¯\_(ツ)_/¯ #kononowicz
  • 19
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Też nie rozumiem tej nagonki, dla mnie to tylko zwykły pijaczek który stara się jak może, żeby vlogi dostarczyły mu pieniędzy na alkoholizowanie się. Powiedziałbym, że to nawet szczytne jak na menela, że chce zdobyć pieniądze robiąc coś, w przeciwieństwie do jego kolegów ze szkolnej którzy żebrzą bo wydaje im się że uj wie kim są i wszystko się im należy. W żadnym wypadku nie jestem "fanem" żadnego z tej
  • Odpowiedz
@Horkheimer: to koleś który wisi 600zł dla Majora, po czym publicznie nazwał go pedofilem.
Tworzy gównokontent w którym musi wspomnieć o kononoie i majorze inaczej nikt by tego nie oglądał.
Każdą zarobioną złotówkę jeśłi nie #!$%@?ł komornik, to ta świnia przechlała.
Człowiek niespełna rozumu i godności człowieka.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Też swego czasu zadałem to samo pytanie na wykopie. Doszedłem do wniosku, że niektórzy tutaj (coraz większa liczba niestety) po prostu potrzebuje kozła ofiarnego, którego musi zhejcić, żeby lepiej się ze sobą poczuć. Natomiast tłumaczenie tego jak wyżej jakimiś niemoralnymi czynami jest moim zdaniem śmieszne w kontekście niemoralności całej głównej trójki tego uniwersum. Kononowicz sukcesywnie męczy swojego psa (swoją drogą dawno nie było o nim słychać), major z kolei jego
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Ale nie wszyscy się z niego w taki sposób nabijają. To jest po prostu jakieś grono, funkcjonujące tutaj na takich zasadach jak ci, którym Mexicano albo jest obojętny, albo silą się na jakąś cywilizowaną krytykę.
  • Odpowiedz
@Dragoonov: Ja mam wrażenie, że Mexicano jest tam jedynym pozytywnym gościem. Nie znam filmiku Majora, na którym z uśmiechem zwraca się do widzów, albo snuje jakieś plany, co będzie nagrywał, co chce dla widzów robić. Oczywiście jest to w pewien sposób prymitywne, ale mimo wszystko
  • Odpowiedz
@Horkheimer: Cała trójka jest siebie warta, Meksyk jednak o tę Internetową wartość musi sam walczyć - Konon jak i Major to w 2018 szlagiery. Dlatego urozmaica treść kanału jakimś gotowaniem, "10 pytań do...", podróżami. Jak to wygląda to widzimy, ale jak już pisali koledzy wyżej, on w przeciwieństwie do panów z S17 robi COKOLWIEK. Zresztą już za czasów jego nagrywania w domu prezydenckim widać było, że lubi się po tym Białymstoku
  • Odpowiedz
oszedłem do wniosku, że niektórzy tutaj (coraz większa liczba niestety)


@Dragoonov: no chyba nie bo coraz więcej ludzi rozumie że za jego czasów były najlepsze akcje na szkolnej i nie było nudy. Teraz jak są same gnioty do ludzi dopiero dociera że #!$%@? kurze złote jaja czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
@Horkheimer: meksyk ma swoje plusy i minusy, tak samo j00ra ludzie cały czas oglądają a hejtują, imo te komentarze są poprostu śmieszne a w głębi ci ludzie nie żywią do niego nienawiści
  • Odpowiedz
@Allbis: Już nie mówię o gościu z nickiem Starosielski żul. Też komentuje niemal każdy filmik, nawet kilka wpisów pod jednym nagraniem, wszystkie aż przesadnie wulgarne i z jadem. Rozumiem kogoś nie lubić i krytykować, ale to już zakrawa o psychozę
  • Odpowiedz
@Horkheimer: majty to akurat koneser szkolnej, mistrz przerobek ale np widzialem kanal starosielski zul czy cos takiego na profilowym ma zdj mlodego mexyka, on dopiero jedzie po bandzie i wlasnie przy jego komentarzach zaczalem zastanawiac się nad tym co ty
  • Odpowiedz