Wpis z mikrobloga

ale nie chwal sie kogo plusowales


@Jarmuzyd: a nie zwróciłem uwagi nawet, natomiast samo podeście kolegi wydało mi się ciekawe, więc wrzuciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mareczek676: odpowiedzialni ludzie tak robią, z resztą często robi się zakupy razem to się po prostu "wrzuca do koszyka". A robotą to jest co 3 miesiące umówić się do lekarza (jak nie jest prywatny to się dodzwonić do przychodni) wysiedzieć w kolejce, co pół roku przejść mało przyjemne badanie, dostać receptę, a później ją wykupić - śmiem twierdzić, że to jest więcej pracy niż dorzucić coś na taśmę w sklepie.
@Konkol No ja miałem byłą co mówiła że ona sie zrzucać na nic nie będzie i że to faceta obowiązek bo jej dupa,dlatego sie #!$%@? jak widze że na nas chłopaków to jest zwalane XD
Tak czytam te wasze wpisy.. I tak wy #!$%@? smieszni jesteście z tym że seks to dla was coś za coś... Ze az mi robicie dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)

"chce laska #!$%@? w Cipie, to niech bierze tabletki"
"chce gościu poruchac, to niech kupi wino"

Ale z drugiej strony, świadomość tego że gdzieś w Polsce po piwnicach siedzą takie #!$%@? umysłowe, to trochę przeraża, bo będzie mniej
Przy okazji z tego miejsca, chciałbym pozdrowić moich rodziców i im podziękować za to że mnie wychowali tak jak wychowali, czyli na faceta który uważa, za dobre wychowanie, że jeżeli idzie w gości do dziewczyny to kupuje wino. Jeżeli zaprasza ja na pierwszą randkę, to płaci za kolacje, a nie jak jakiś dzban się rozlicza rachunkiem przy kelnerze na pół, a gdy widzi że dziewczyna to naduzywa, to asertywnie zrywa relacje.
Chociaż