Wpis z mikrobloga

@maniek_: po pierwsze poproszę o zwracanie się do mnie w liczbie pojedynczej, po drugie słabe to są twoje argumenty.
Jak napisałam w pierwszym komentarzu: osoby odpowiedzialne dbają o swoje bezpieczeństwo i to wspólnie. Ta część dyskusji tyczy się tego, że branie tabletek jest bardziej angażujące m.in. czasowo i organizacyjnie niż zakup prezerwatyw. Twój komentarz (od którego moja z twoja dyskusja się zaczęła) cytując "Jak nie tabletki to może chociaż te głupie
  • Odpowiedz
@Gosir ale ten komentarz "Jak nie tabletki to może chociaż te głupie gumki raz na jakiś czas powinnyście kupować? A nie tylko na nas robotę zwalać" nie był mój.
Co do odkładania się dziewczyn do prezerwatyw to trochę słabo.
  • Odpowiedz
@maniek_: wybacz, ze zawołałam ciebie do nie twojego komentarza, jakkolwiekk prośby dotyczące o moich osobistych spraw i preferencji podtrzymuję.
  • Odpowiedz
  • 0
@ChuckFasola zasady dobrego wychowania zakładają że jak ktoś zaprasza to też płaci
Społeczeństwo zakłada że to mezczyzna będzie bedzie osobą inicjujaca kontakt i ze on bedzie zapraszał

Nie sadzisz że to troche zbyt wygodne dla różowych?
  • Odpowiedz
@ArekW

Dlatego napisałem, że gdy ja zapraszam, to ja płacę. Nawet gdy dziewczyna mnie zaprasza na pierwszą randkę, chociaż to rzadkość bo zwykle to ja wolę wychodzić z inicjatywą pierwszy, to też Ja płacę i nie bankrutuje od tego. Po prostu tak już mam.

Potem to już kwestia wzajemności.. Nie spotkałem się z sytuacją, gdzie na dalszych randkach, sama dziewczyna nie wychodziła z inicjatywą płacenia czyli odwzajemnienia się. W związku to już
  • Odpowiedz