Wpis z mikrobloga

zbrodniczy naród niemiecki mordował dzieci nawet nie biorące udziału w powstaniu


@mariusz-skorp: podziękuj powstańcom, którzy zaczeli wysyłać dzieci na wojnę, przez co niemcy potem mordowali każdego jak leci.

nie potrafisz zachować szacunku dla poległych walczących o swoje miasto przed zbrodniczym narodem niemieckim który prowadził wojnę totalitarną, zbrodnie przeciwko ludzkośc


Nie mam szacunku dla samobójców, którzy woleli #!$%@?ć swoje właśnie miasto i dać się wyrżnąć z ręki niemieckiej, niż budować podziemie antykomunistyczne,
@DonMisiek1906 iksde, ja nie pisze o polskich stereotypach, wiem o historii dużo więcej, frustracie ( ͡º ͜ʖ͡º) Poczytaj sobie wspomnienia powstańców, nawet zacznij od zbioru Bartoszewskiego, poczytasz sobie jaka bronią posługiwali się powstańcy.

PS tak, miałem na myśli siekiery. Polecam się doksztalcic bo nawet nie wiedziałeś, że niektórzy powstańcy biegali z siekierami xD
Jak czytam te komentarze to szkoda mi Polski. Nic się ten naród nie uczy. Wybuchnie wojna i znowu zagraniczna agentura nas wkręci i rzuciły się na czołgi z siekierami.


@mateoaka: to po co posługujesz się kłamstwami, frustracie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiem o historii dużo więcej


@mateoaka: wierzę.
@DonMisiek1906 gdzie kłamie? Wiesz, że powstańcy nie mieli broni? Wiesz, że część walczyła siekierami? A co do kawalerii to zajrzyj w komentarze, kiedyś pisałem o tym trochę więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)
A co do kawalerii to zajrzyj w komentarze, kiedyś pisałem o tym trochę więcej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@mateoaka: no zastanówmy się, co wieszcz @mateoaka miał na myśli? Przeczytajmy najpierw jego bibliografię zanim ocenimy jego twórczość bo być może ma na myśli coś innego niż ma na myśli i sformułowanie "rzuciły się na czołgi z siekierami" znaczy coś innego niż atakowanie czołgów z siekierami. Być może to
@Trixie: "dodaj jeszcze grunwald 1410 i parę innych bez znaczenia dat, o których nie masz pojęcia i które nic nie wnoszą do dyskusji xD I to ja nie znam historii, tak? xD"

a ty dodaj, że jak zbrodniczy naród niemiecki najechał Polskę to dziesiątki milionów rodziców jest zbrodniarzami wojennymi bo pozwoliło żyć w państwie najechanym ryzykując życie swoich dzieci xDD

"Mam nadzieję, że się dobrze bawisz waląc inektywy w moją stronę
Nie napisałaś mi, gdzie posługuje się kłamstwami.


@mateoaka: to powiedz mi. Kto i kiedy atakował czołg siekierką. Chyba nie znam historii z atakiem siekierką na czołg. Co więcej, nie znam historii o ataku szabelką na czołg bo takiej też nie było. Była ucieczka przed czołgami, które oskrzydliły pułk kawalerzystów, który gonił niemiecką piechotę. Warto wspomnieć, że to było 1 września podczas blitzkriegu. Więc gdzie były te siekierki na czołgi?
Tzn. na pewno były wyjątki, ale na pewno nie walczyły w ramach systemu i do walki nikt ich nie przeznaczał.


@PiPiPingu: Tutaj akurat postujesz bełkot. Oczywiście że systemowo ci ludzie byli wrzuceni do walki. Pół miliona ofiar dlatego że garstka cwaniaków na uchodźtwie, wspierana przez bandę idiotów (bo na pewno nie cwaniaków) na miejscu rozpoczęła masakrę miasta wciągając w to setki tysiące cywili w tym dzieci. Jak to nazwać jak nie
@PiPiPingu: Niby coś tam szczekasz ale i tak dobrze wiesz że dzieci były wysyłane na front z Niemcami.

Jesteś idealnym przykładem prawicowego fanatyka, który nie może przyjąć do świadomości tego że, AK jest odpowiedzialne za śmierć niewinnych istnień, które miały całe życie przed sobą.
@mariusz-skorp: nie chcę mi się z tobą rozmawiać na ten temat, jesteś prostakiem i udowodniłeś, że nie masz na ten temat żadnego pojęcia. Masz źródła historyczne, chociaż byś głupią wikipedię poczytał o powstaniu jak było prowadzone.

Masz ty w ogóle pojęcie, że dowództwo w ogóle nie chciało powstania, bo uznawało to za głupotę? Pewnie, że nie. Wiesz ty w ogóle, że powstańcy zaatakowali w warszawie o godzinie 17, gdzie najwięcej warszawiaków
@Trixie: no zgadzam się, idź zgłosić zbrodnie wojenne, one się nie przedawniają i daj znać jak poszło do tego czasu nazywanie kogokolwiek zbrodniarzem wojennym jest przestępstwem ale na pewno to wiesz bo jesteś historykiem na portalu ze śmiesznymi obrazkami i w poniedziałek idziesz zgłosić zbrodnie wojenne dokonane przez polaków do odpowiednich organów ścigania