Wpis z mikrobloga

@pierdze: Zastali zaproszeni przez ugrupowania nacjonalistyczne aby uczcić nasze swieto, tak jak nasi jeżdżą na ich swięta, czy to są faszysci? nie wiem każdy dokleja łatke jaka chce, a nacjonalizm to tez poglady polityczne kazdy ma swoje i swoją wizje kraju/swiata, wiec obrażanie/krytyka nie jest na miejscu.
Ty uważasz tak, inni inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy może mieć inny pogląd
@pierdze: Program Forzy. To jest ten straszny faszyzm :D

Program zawiera osiem punktów:

uchylenie praw zezwalających na aborcję
rodzina i wzrost demograficzny jako podstawowy cel polityki narodowej
zablokowanie imigracji
zakaz działalności masonerii
likwidacja długu publicznego
odnowa traktatów laterańskich i ochrona tradycji
uchylenie praw przeciwko wolności propagowania ustrojów despotycznych, mając na celu obronę historii i dziedzictwa kulturowego Włoch.
instytucja gildii w celu obrony praw pracowniczych (gospodarczy korporacjonizm)
@pierdze: a skąd wiesz jak sa odbierani? to ze w mediach tak piszą? trudno ich sprawa. A że nie wiedza i manipulacją sterują ludzi media, to już ich problem i nie interesuje mnie to, nie nie ma to znaczenia, żadnego!
Ja mam swój mózg i wiedze i potrafie cedzić prawde od gówna
są zagrożeniem dla ich ładu


@lazlo31: Racja. Teraz tylko pytanie jakim zagrozeniem. Czy zagrozenie ze strony szowinistycznych grup nie jest czyms przed czym powinnismy sie bronic? Biorac pod uwage cala historie naszej cywilizacji...
@6a6b6c: Tu trzeba by było zagłębić sie w ideologie nacjonalizmu, mówi sie że nacjo nie tolerują innych co jest nie prawdą. To jest konserwatywna ideologia która ma za zadania zachowanie danego narodu w tradycji i kulturze w której rodowity obywatel i dobro państwa jest najważniejsze, co zresztą jest podstawą istnienia każdego państwa rożni nas kultura, tradycja itp. bez tego nie było by róznorodności.
I tak jak mówiłem to jest ideologia i