Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu był tutaj wpis o tym jak można 'targować' cenę posiłków w #mcdonalds. Nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe, sprawdziłem ofertę restauracji na stronie internetowej i faktycznie nie było tam żadnych cen, a więc to prawda. Będąc któregoś dnia w galerii w której zamiast #mcdonalds było KFC. Skoro te dwie restauracje tak naprawdę ze sobą konkurują, to może i tutaj da się coś utargować. Spojrzałem do portfela - było w nim 15 zł, a ochotę miałem na zjedzenie kubełka hot-wings'ów. Podchodzę do kasy i mówię:
-Dzień dobry, poproszę kubełek hot-wings dla 2 osób.
-coś do picia będzie?
-nie, dziękuję.
-w takim razie poproszę 29,95 zł.
-ale ja mam tylko 15 zł, a na Waszej stronie internetowej nie ma podanych cen, a skoro tak jest, mogę bez problemowo negocjować cenę, a nie mam przy sobie ani karty ani więcej gotówki.
Kasjerka zawołała kierownika, któremu powiedziałem to samo, od słowa do słowa zgodził się nawet na rabat 5 zł dla mnie, że kasjerka nie wiedziała o takich rzeczach. No super cały kubełek dla 2 osób na mnie jednego i to tylko 10 zł- pomyślałem.
Przyjęli zamówienie i prosili o czekanie na wywołanie numerka numer 58.
Nie minęło 10 minut a mój numerek został wywołany. Podchodzę do punktu odbioru zamówienia, podaję paragon z numerkiem w celu weryfikacji, obsługa daje mi kubełek ładnie przykryty aby kurczaczki nie stygły zbyt szybko. Siadam do stolika, odkrywam 'wieczko' a moim oczom ukazują się nie kurczaki o które się targowałem, lecz cebula i to jeszcze nieobrana z suchych warstw, po prostu rzucona do kubła jak jakieś gówno (pic.rel). Nigdy więcej tam nie zjem. Ogólnie nie polecam.
#kfc #pasta #heheszki #gownowpis
YalooZ - Jakiś czas temu był tutaj wpis o tym jak można 'targować' cenę posiłków w #m...

źródło: comment_pzQsdIWNlT4Uvo7IMEp1EIHAFMGRMJs3.jpg

Pobierz
  • 1