Wpis z mikrobloga

Ej ale wiecie ze wy "pesudoprawaki" możecie sobie plusowac nawzajem i 10k komentarzy i wpisów ze tvn zły bo jedna komentujaca idiotka #!$%@?ła jaki to marsz zly ze race itd. Mimo ze reszta redaktorów i pozniejszy materiał w faktach wcale marszu nie krytykował tylko mówili o wspolnym świętowaniu i o rodzinach z dziecmi...
A zagraniczne media w tym czasie napstrykaly zdjec czoła marszu organizowanego przez narodowców, oraz porobiły screny twittera ONR ktory witał serdecznie ich przyjaciół faszystów z włoch i w świat pójdzie informacja o tych wlasnie narodowcach i faszystach, a nie o rodzinach z dziecmi? I wasze #!$%@? na wykopie tego nie zmieni? Jesli 250k ludzi nie potrafi wpłynąć na grupke debili którzy psują opinie Polski na arenie międzynarodowej zeby schowali te ich flagi i transparenty to winny jest temu tvn? XD
#fucklogic #marszniepodleglosci #neuropa #4konserwy #polityka #dobrazmiana
  • 9
@siodemkaxx: Ja w tym momencie uważam że większy problem jest z zagranicznymi mediami a nie jakimiś małymi grupkami nacjololo. Zagraniczne media nakręcają narrację o faszystowskiej Polsce dla budowania bazy pod większą oglądalność w przyszłości, działania PISu owszem dają ku temu całkiem sporo materiału ale mimo wszystko media zachodnie uprawiają skrajny cherry picking i dobieranie materiałów pod tezę a nie faktyczną relację. #!$%@? im w dupę, ja tam się nie wstydzę tego
Ja w tym momencie uważam że większy problem jest z zagranicznymi mediami a nie jakimiś małymi grupkami nacjololo.


@PodprzestrzennyKolektywPizzy: Problem to jest z kolektywnym autyzmem tych, którzy uparcie wypierają informację, że te "małe grupki nacjololo" są organizatorami marszu, na który chodzą. Zagraniczne media nie pojmują, jak można funkcjonować twierdząc "Chodzę na marsze organizowane przez ONR i MW, na których oni promują swoją ideologię, ale ich wcale popieram" i im się nie