Wpis z mikrobloga

@perlikont po pierwsze to nie są służby, to są członkowie OSP czyli prywatnego stowarzyszenia, które pewnie miało zabezpieczać marsz. Warto to mieć na uwadze żeby bez sensu do PSP czy Państwowego Ratownictwa Medycznego nie #!$%@?ć. Generalnie to każdy dzban może się tak ubrać i nikomu nic do tego. Po drugie wszyscy wiemy, że OSP to ludzie niezbyt myślący, więc mnie to nie dziwi, aczkolwiek jako zawodowemu ratownikowi medycznemu jest mi niezmiernie przykro
  • Odpowiedz
@Agemaker:akurat to PSP, czemu OSP to ludzie mało myślący? masz do nich problem? mam nadzieje jak bedzie ci sie działa krzywda to nie przyjada ci z pomocą. Obrażasz grupę ludzi ze nalezą do OSP i nie odpłatnie ratują mienie i ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) powinieś ich szanować i chwalić i na pewno są bardziej myślący niż ty.
osoby o nicku Agemaker nie sa zbyt inteligentne
  • Odpowiedz
@Agemaker: Aha i dlatego uważasz ze do OSP nalezą ludzie mało myślący? ja znam wielu baranów po studniach i to nie znaczy że bede mówił ze osoba z wyższym wykształceniem jest uposledzona. Segreguj dalej tak ludzi.
Po których niby emblematach? staraż OSP od PSP niczym sie nie rożni pod wzgledem ubioru czy sprzetu, jedynie moze miec naszywkę osp
  • Odpowiedz
@Agemaker: nieee, emblematy są różne, kolorowe i białe i obydwa sa dla psp i osp jedynie zamiast ochotnicza to państwowa, ale tu tego nie widac, ale z moim wiadomosci jest to PSP bo miałą byc w ramach protestu służb mundurowych
  • Odpowiedz
@Agemaker: Bo jesteś w błędzie i obrażasz inną grupę osób która bez interesownie poświęca słusznemu celowi?
tak masz racje dyskusja jałowa, bo ty jesteś najmądrzejszy a reszta jak to nazwałeś "ludzie niezbyt myślący"
poobserwujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile to jeszcze głupot wyjdzie
  • Odpowiedz
Czyli jak prawo Polski zabrania to można łamać bo to tylko race?


@MateriaBarionowa: a gdzie jest granica? jak ci prawo będzie zabraniać siadać na ławce, to że będziesz szanował prawo, bo tak ktos wymyślił?


  • Odpowiedz