Wpis z mikrobloga

@olderoc Włosy nie ręka czy noga i odrastają. I ktoś kto jest atrakcyjny nagle nie przestanie być bo ściął włosy kilka cm.

@a782d51810ec7f1ce36b7020164cedf3 Porównujesz włosy do przytycia 50kg? xD
To ja nie mam więcej pytań.
Włosy są tak trywialną rzeczą, że aż #!$%@? strzela na faceta, który twierdzi że to też jego decyzja. To może or razy zaczniemy dyktować w co laska ma się ubierać i jak malować.
moj mąż mi powiedział że jak obetne włosy to zanim od fryzjera wrócę to walizki już będą czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@MrsHyde: Ja dla swojej byłem łagodniejszy. Powiedziałem, że nie odzywam się do niej do czasu aż włosy nie odrosną. Za tydzień ma fryzjera ( ͡ ͜ʖ ͡)
@alfka: zmiana z długich włosów na zupełnie krótkie to nie jest kilka centymetrów. To co najmniej kilkanaście, ale zakładam że w przypadku historii OPa nawet kilkadziesiąt. I partner ma prawo być niezadowolony. Powinien być wcześniej poinformowany o planach żony. Tak się po prostu robi. Ja przy każdej planowanej zmianie wyglądu pytam mojego partnera co o tym myśli. I jego zdanie nie jest w tej kwestii najważniejsze, traktuje je jako sugestie, raz
@olderoc: kobiety nie rozumieją, że jakkolwiek jej włosy, jej ciało, jej sprawa to każdy z nas ma pewne standardy dot. tego co nam się podoba. Włosy, tatuaże, waga - jeżeli opitoli się na łyso, zrobi tatuaż na twarzy i przytyje 50kg to mało któremu będzie się podobać. No ale to są skrajne przypadki, tu nie ma jasnej granicy i w sumie to ciekawy temat kiedy trzeba już wywalić za drzwi a
@kraglapyrka Jak sobie pomyślę, że ktoś miałby być wściekły, bo jego partner ściął włosy to mnie tylko śmiech ogarnia. xD
Znajdźcie sobie jakieś poważniejsze problemy w życiu, bo za chwilę się okaże, że albo ktoś zacznie łysieć, albo będzie miał chemię i nawet brwi straci. To to będzie dopiero tragedia, a nie jakiś tam rak, bo on teraz nie ma włosów chlipchlip.

Mój facet ma długie włosy (dłuższe od moich) i
@alfka: Wiem, że nie wszystkim czytanie ze zrozumieniem przychodzi z łatwością. Spróbuj jeszcze raz. Żebyś się nie zniechęciła mogę dać ci mała wskazówkę - różnica między "obciął/obcieła włosy" a "obciął/obcieła włosy bez zapytania mnie co o tym myślę/przygotowania mnie na to" jest kluczowa w tej kwestii wściekłości, która tak cię rozśmieszyła.
Jeśli uważasz, że twój partner w innej fryzurze wyglądałby równie fajnie, jak mówisz, to znaczy, że jego włosy ci się