Wpis z mikrobloga

@olderoc: Może chciała poeksperymentować i chociaż raz w życiu zobaczyć, jak będzie wyglądała w krótkich, by nie żałować, że nigdy nie spróbowała.

Nie rób inby, bo pewnie nie powiedziała Ci o tym właśnie dlatego, by nie być pod jeszcze większą presją, bo wiedziała, że będziesz przeciwko. Natomiast powiedziałabym jej, że zdecydowanie bardziej podobała mi się w długich i chciałbyś, by nosiła dłuższe dla Ciebie. Też presja w sumie, ale bez wyrzutów
@olderoc: współczuje, moja 27 i już długich nie lubi. A powiedz jej, że wygląda jak chłopiec jak wróci od fryzjera to się obraża, nie wiem o co jej chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Masakracja: kolor naturalny :) używam różnych szamponów, obecnie mam otwartych około 15 i używam w zależności od humoru, z odżywkami jest to samo :) jakoś rok temu olejowałam co około drugie mycie i były w lepszej kondycji niż teraz. Zastanawiam się czy ich nie poddac keratynowemu prostowaniu, ale znajoma fryzjerka powiedziała mi żebym tego nie robiła bo będę miała gorsze włosy jak sie wypłucze ta keratyna i będę musiala robic ciagle
@kaeres: mam znajoma, która ma włosy podobnej długości, tez bardzo zadbane jak twoje. Zrobiła sobie keratynę i nie zaszkodziło jej to w żadnym stopniu, tylko tyle, ze keratyna jej się dość szybko wypłukała bo po 3 miesiącach i tak trochę pieniądze poszły w błoto. No ale jak miała ta keratynę to włosy były jak jedwab :)
Twoje są śliczne, nie ścinaj ich, błagam ()