Wpis z mikrobloga

@stapi12

można wiedzieć skąd masz to info?


Nie mogę, ale nigdy na tym tagu fake info nie podałem. Raz w sposobie płatności - ale to była niewiedza. Obecnie wnioski tych firm są rozpatrywane.
@bekazplatnychtypow: dobra wiadomość.
12% zaakcepować musisz bo tak i #!$%@?. Wiadmo. Ale jest jeszcze sporo aspektów które sądzę ze na wyższym poziomie stoją czy na Pinn czy w WH (chociaz nie pamietam juz detali w WH)
1. Oferta i jej wielkość.
2. Kursy
3. Live cashout i sposób jego zamykania, z jaka stawką, kiedy itd.

Odnośnie pierwszych 2 pktów można dywagować, tak wcześniejsze zamkniecie u polskich buków leży i kwiczy. Niby
@PierogiRuskie: w 2 punkcie (najważniejszy z tych wszystkich wymienionych) nie ma co dywagować, bo właśnie te 12% obrotowego tak naprawdę obniża kurs, który jest totalnie niekonkurencyjny, za 10 zł postawione na kurs 2.0 powinieneś dostać 20 zł, ale u nas w Polsce dostajesz 17,6 zł, czyli tak naprawdę grałeś po kursie 17,6/10 = 1,76 więc #!$%@? totalna, najlepsi typerzy na świecie w dłuższym czasie zbankrutowaliby z naszym podatkiem obrotowym na plecach,
@bekazplatnychtypow:
no nie. Podatek płacisz W MOMENCIE złożenia zakładu. I płacąc za zakład 100zł fizycznie ewentualna wygrana będzie liczona jakbyś postawił 88zł. W żaden sposób nie ma to wpływu na kursy #!$%@? w porównaniu do zagranicznych buków.
W mojej prywatnej opinii na słabsze kursy największy wpływ ma przede wszystkim rozpasanie naszych buków wynikające z brakiem konkurencji od dużych graczy.
Innymi słowy jest #!$%@? (12% i niższe kursy na dokładkę), może będzie
@PierogiRuskie: z całym szacunkiem, ale musisz przypomnieć sobie równania z matematyki, wszedłem sobie na lvbet.pl wybrałem pierwszy lepszy kurs 3.4, za 10 zł wygrywam 34 zł - 34*0.12 = 29.92, CZYLI 29.92/10 ~ 2.99, czego tu nie rozumiesz? porównując do zagranicznych buków bez podatku obrotowego grasz #!$%@? kursy, za granicą masz ~ 3.4 a w Polsce wliczając podatek obrotowy w kurs, grasz po kursie 2.99, oczywiście nie jest to oczywiste na
@PierogiRuskie: Powiedz mi, po co ci early cashout jak na nim tracisz w longrunie? Zawsze zamykasz z mniejszym value niz jest w rzeczystosci. To sa podstawy matematyki. Na jednym kuponie bedziesz do przodu, bo cos bedziesz mial zamiast ewentualnego zera, ale po 100 cashoutach generujesz juz minus.
@lekkonieobecny: znowu ty :) heh
ale ok. Rozpatrujesz live cashout zakładów zawartych prematch. I zgadzam się, w długim terminie takie zachowanie jest Ev-.
Natomiast wyobraź sobie jest spora grupa ludzi grających live. overy, undery, łamańce na faworyta, x2 na faworyta gdy przegrywa itd.
Live dobry cashout mocno pomaga, przy skillu odpowiednim i odrobinie wprawy. Pograj, to powymieniamy opinie :) Bo na kolejną potyczkę gdzie będziesz usuwał posty swoje nie mam ochoty.
@PierogiRuskie: Jak pograj troche? Trzy lata gralem full time i potrafilem sie z tego utrzymac(i nie mowie o zyciu studenckim, tylko utrzymanie domu, samochodow itp,itd). Przeciez od tego o czym mowisz, jest lay i back na betfair, inaczej nie masz szans zrobic profitu. Pograles troche i przegrywasz - to co ja mam wyciagnac z twojej opini? Pokazales juz swoja ignorancje twierdzac, ze mozna byc na plusie przy 12% podatku, to jak
Pokazales juz swoja ignorancje twierdzac, ze mozna byc na plusie przy 12% podatku, to jak mozna cie traktowac powaznie i wymieniac z toba opinie?


@lekkonieobecny: Gdzie tak twierdziłem? heh,aaa, no tak, usunąłeś posty, zapomniałem :) chlopie, idz się lecz. serio. Nic nie wnosisz do dyskusji jakiekolwiek poza rozbuchanym ego nad którym nie panujesz. Nie zapomnij usunąć postów, jak to masz w zwyczaju, żeby nie można było wrócić do nich i pokazać
@PierogiRuskie: Jak nic nie wnosze? Na biezaco pokazuje twoje bledy w mysleniu, ale twoje rozbujale ego nie przyjmuje tego do wiadomosci. xD Pisze ci, ze z Cashoutem bedziesz przegrywal szybciej, a ty naiwnie wierzysz, ze jest inaczej - to nie jest konkretna wiedza? Po drugie, podpowiedzialem ci, ze od tradingu nie jest klasyczny bukmacher, tylko gielda betfair. Ale ty w swoim zacietrzewieniu, skupiasz sie na wycieczkach osobistych, zamiast czerpac z tego,