Wpis z mikrobloga

@kobietanawykopie: jak założysz konto wolt i przy rejestracji wprowadzisz kod SURFBURGER i zaznaczysz ze odbiór w lokalu (aby nie płacić za dostawę) ma za darmo burgera z dwoma kotletami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zgodnie z ich fanpage, obejmuje wszystkie


@langigd: dopiero później sprawdziłam, że masz rację ;) Rozumiem promocje typu duże frytki w cenie małych, ale jak babka przy kasie mi zaproponowała drugiego kotleta gratis to się nieźle zdziwiłam :)
  • Odpowiedz
@kobietanawykopie: pewnie mięcha mieli dużo, któremu się przydatność kończyła, więc zawsze spoko "wydać" je na promocję. Ktoś w surfie jest mistrzem "taniego" marketingu, szczególnie na początku to było widać gdzie większość knajp osiada na laurach po zdobyciu bazy klientów, a surf podciągnął to na następny poziom.
  • Odpowiedz
@DanioPL: Ale nie można powiedzieć, że to źle, skoro mieli mięso, które mialoby pójść w straty, a mogą sobie jeszcze z tego zrobić niezłą reklamę. Ale z tym, że zamiast dać jakąś super promocję w stylu "drugi kotlet za złotówkę" po prostu dają go za darmo, to faktycznie mistrzostwo. Podziwiam.
  • Odpowiedz