Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 247
Na głównej news o złamaniu zabezpieczeń Denuvo w Hitmanie 2 na 3 dni przed premierą, a w komentarzach deszcz plusów mongolstwa dla wpisów typu:

- 'piractwo to nie strata dla firmy'
- 'gry som słabe dlatego muszem je piracić'
- 'większość osób które majom piraty ma tesz oryginały na pułkach'
- 'ja kupuje gry, ale ściągam z torrentów żeby nie niszczyć płyt'
- 'co z tego że na sztimie mogem zwrócić gre przez 2h, to nie argument'
- 'gry som za drogie, dlatego muszem kraść'

Co z Wami jest nie tak?
Jak można traktować Was poważnie, jeśli większość z Was ma takie podejście?

A potem płacz, że takie giganty jak GTA 5 czy RDR 2 nie wychodzą na PC, jak to możliwe, szok, niedowierzanie.

#pcmasterrace
#konsole
#ps4
#xboxone
#xbox
#gry
#pc
Beeercik - Na głównej news o złamaniu zabezpieczeń Denuvo w Hitmanie 2 na 3 dni przed...

źródło: comment_6UHhN5GLvZWBplmRSHBmG0bR9At70Ynp.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
Jak można traktować Was poważnie, jeśli większość z Was ma takie podejście?


@Beeercik:

Jak można traktować Was poważnie, jeśli większość z Was ma 12 lat i mame daje szlaban na kąkuter za 2 z matmy?


naprawion'd

szczerze to nie wyobrażam sobie innego powodu piracenia gier niż manie poniżej 18 lvl a co za tym idzie brak jakichkolwiek dochodów- bo jeśli ktoś przy obecnych platformach i ich promocji sezonowych mówi, że 10-50zł
  • Odpowiedz
@Beeercik:
- 'ja kupuje gry, ale ściągam z torrentów żeby nie niszczyć płyt'
Co z tym argumentem jest nie tak? W 10 minut mogę ci znaleźć przynajmniej kilkanaście przypadków gdzie Denuvo lub inne DRM skutecznie wyruchało ludzi, którzy uczciwie zakupili grę. Piraci w tym czasie spokojnie mogli grać.
  • Odpowiedz
@Beeercik: denuvo powinno być deaktywowane po złamaniu bo skoro piraci mogą już grać to czemu odbierać te kilka-kilkanaście fpsów tym co legalnie zakupili gry?
  • Odpowiedz
@vateras131:
Z tym argumentem jest wszystko nie tak, bo obecnie jesteśmy w erze cyfrowej. Natomiast rację masz przy denuvo i drmach wpływających na wydajność.
@Beeercik:
Jeśli DRM wpływa znacząco na wydajność (co w niektórych grach udowodniono) to nie warto kupować takiej gry.
  • Odpowiedz
okaż mi lepiej jaki producent strategii przestał wydawać strategie na PC i zaczął je wydawać tylko na konsoli bo mu się nie opłacało przez piractwo.


@EissIckedouw: pokaż mi która strategia była mainstreamowym tytułem AAA o której wszędzie mówiono w ostatnich latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz