Wpis z mikrobloga

Leszke leciał wczoraj z Amsterdamu do Limy samolotem KLM, KL743. Oczywiście klasą biznes, ale to akurat zrozumiałe.

- spasł się niemiłosiernie. Na moje oko on waży mocno ponad 120/130kg. Brzuch gar-gan-tu-icznych rozmiarów
- na tym gigantycznym bandziochu kodziarska koszulka „Konstytucja”. On ciagle w niej chodzi, czy uważa że w ten sposób Polsce siary narobi za granicą, bo jak wiadomo każdy czyta po polsku i wie co to?
- Grażyny i Janusze z pokolenia TV „szczali po nogach” na jego widok. Jak nastolatki przed Karolakiem.. eee... może bardziej jak Reksio przed szynką

#walesacontent
#leszke #heheszki
#neuropa #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_TR4oRFK9Atw9oMNiCCpvGJYWvx0NbB1L.jpg
  • 7
@motaboy: wczoraj wyśmiewanie rzekomego uwielbienia dla Tuska nie wyszło, bo okazałeś się dzbanem i ignorantem, wiec dzisiaj obrałeś łatwiejszy cel i wymyśliłeś historyjkę, bo to ciężej zaatakować.

Jutro wyśmiewanie urojonego uwielbienia dla Balcerowicza czy miałeś w planach inna gwiazdę liblewicy?
@bitcoholic: nie rzuciły mi się w oczy, wiec były pewnie bardziej klasyczne.

Swoją drogą wyglada na to że to tylko lans te bryle. No bo gdyby nie chciał się rzucać w oczy, to nie paradował by w tym Tshircie. :-)
wiec dzisiaj obrałeś łatwiejszy cel i wymyśliłeś historyjkę, bo to ciężej zaatakować.


@ZaplutyKarzelReakcji: naprawdę uważasz że to wymyśliłem? Nie wymyśliłem. Jeśli bardzo chcesz mogę ci zrobić screenshot mojego biletu z Apple Wallet, a gdzie jest dziś leszke pewnie można znaleźć w internecie. Ale może uwierz mi po prostu na słowo i tyle.
@Maliszak: powiem ci że tak po ludzku było mi go z powodu tej tuszy trochę żal. To jest naprawdę ogrom sadła. Ogromna, chorobliwa wręcz otyłość. Jakoś w tv tak dramatycznie to nie wyglada.