Wpis z mikrobloga

Dostałem maila, że mój #paczkomaty może być pełny więc mogę dać do drugiego 150m dalej. Zgodziłem się, więc Inpost przekierował ją do najbliższej placówki pocztowej.. -.- gdzie będę stał w półgodzinnej kolejce żeby ją odebrać o ile w ogóle dotrę tam w godzinach jej pracy (dobrze, że to nie jest weekend)
#inpost
  • 8
@obieq w tamtym roku przed świętami była sytuacja gdzie 30% paczek trafiało do paczkomatów, a reszta do takich punktów obsługi otwartych do 16. Dobrze że mieszkam na Podlasiu i nie każdy umie obsłużyć paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@obieq: Ciebie spytali czy mogą,mnie bez pytania wywalają do punktu który czynny jest do 20.00 .Tak było z 9 na 10 ostatnich paczek .Mnie to się wydaje ze jemu nawet nie chce się pakować do paczkomatu tylko w workach zanosi do punktu zostawia i tyle .W pobliskim mieście 2 paczkomaty i POP z czego jeden popsuty od zeszłego miesiąca .
@126technics: czytaj ze zrozumieniem spytali o paczkomat dali do punktu. Wlasnie z niego wrocilem i nie dzialal terminal bo nie bylo zasiegu 20 min stania w kolejce i 20 min czekania przy terminalu w koncu się nie udało...