Wpis z mikrobloga

wiecie co ja mam wrażenie, że w tym całym beefie sbm vs. dixon37 nie chodzi o to, kto jest lepszym raperem i kto daje lepsze puche. wydaje mi się, że podstawą jest po prostu fundamentalny konflikt wartości. mamy bediego, który ma całkiem humanistyczną postawę, potrafi przeprosić, wybaczyć, a także nie oceniać ludzi negatywnie tylko dlatego, że są trochę inni od niego, inaczej się ubieraja i maja inny gust. z drugiej strony mamy typową, zaściankową ulicę. #!$%@? o jakichś zasadach, których podstawą jest po prostu nienawiść do jakiejkolwiek inności, kult przemocy, i czepianie się cech innych ludzi, które są raczej na drugim planie jeśli idzie o ocenę człowieka. dlatego bardzo głęboko w duszy mam nadzieję, że miejsce dixonów jest na śmietniku histori. i to nie dlatego, że są gorszymi raperami, a po prostu dlatego, że są rzeczy, które są ważniejsze niż muzyka, jak chociażby elementarny szacunek do drugiego człowieka.

#polskirap #rap
  • 12
@xXx_MatiSeba69_xXx: Dlatego uważam że w takich beefach typu DIX37 vs. SBM nie ma wygranych na płaszczyźnie rapowej. Bo na innej już tak i faworytem nie jest tu SBM, chyba gimbusy zapomniały jak TPS, który jest jak na ulicę zwykłym wyrobnikiem, właściwie skończył karierę Aviemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) I sądzę że skoro już 3 dissy poleciały ze strony uliczników to może się to skończyć bezpośrednią konfrontacją
@xXx_MatiSeba69_xXx: ot, zastanawiałem się, czy login i gatunek muzyczny, mogą być w ciemno wyznacznikiem tego, że autor jest w wieku 14-20lvl. No i trafiłem, ale, że tagujesz odpowiednio,było pytam grzecznie tylko z ciekawości :)