Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy, chodzi tu o mój młody wygląd otóż mam 30 lat a wyglądam na 20 pewnie mniej, ale wole to sobie wmawiać żeby już do reszty się nie pogłębić. Niski wzrost (170cm) zarost jest, ale za mały żebym zapuścił celem postarzenia się. Jakiś czas temu chodziłem na siłownie ale to jeszcze bardziej pogorszyło sprawę, schudłem na twarzy przez co stała się drobniejsza. Myślałem żeby brać testosteron, ale to pewnie nic nie da tylko mi się zakola porobią. Badań hormonalnych nie robiłem bo pewnie są w porządku, wnioskuję że to przez geny, siostra też wygląda młodo 31l ale u niej to atut bo jest kobietą. Ubieram się bardzo poważnie, ale to nic nie daje ludzie i tak zwracają uwagę na twarz. Najgorzej jest jak spotkam kogoś z szkoły, te ich drwiny i kpiące spojrzenia, myślą pewnie dorosły facet a wygląda jak nastolatek. Oczywiście #rozowepaski unikają mnie, bo która chciała by takiego chłopca. Macie może jakiś rady? żeby wyglądać poważniej, bo przez swój wygląd myślę o najgorszym.
#depresja #wygryw #przegryw #niebieskiepaski #gownowpis

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie szukaj problemów na siłę. Mam level 30 i prawie zawsze mnie pytają o dowód jak kupuję piwo (w Lidlu to w 99% przypadków), wyglądam na mordzie jak maturzysta. Taka genetyka, ciesz się, bo znam typków którzy w wieku 35 lat wyglądają na styranych życiem jak mój ojciec który powoli zbliża się do emerytury. Jeszcze się zdążysz zestarzeć, a w drugą stronę nie ma szans, więc wyluzuj i ciesz się