Wpis z mikrobloga

Mireczki, nawiązując do tego wpisu: link
Czuję, że tracę wieloletniego przyjaciela (,) Kumpel narzeka cały czas że przeze mnie Kasia nie odzywa się do niego, ja mu powiedziałem, że właściwie to ona chciała mnie poznać przez niego i to dlatego. Wkurzył się, że wykorzystałem sytuację i zrobiłem z niego debila. Ona zaraz u mnie będzie, nie wiem czego się spodziewać, czy iść zgodnie z "bros before hoes" czy dać się poddać emocjom i pójść na całość.
Trochę mi zawirowała w głowie i chyba vice versa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow
B.....u - Mireczki, nawiązując do tego wpisu: link
Czuję, że tracę wieloletniego prz...

źródło: comment_8Vh9FF3Q8JFWkiLPiC5FAnzbrj8kRUBg.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (84)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @SralNick @nomus @Negatyf @Szrlh @kwasnydeszcz @Mesmerised @cobytuzjesc @cestis1 @jazdunia @nihilista_memiarz @fearless10 @phaxi @Jan124 @jakiezycietakiarab @Decebal @szzzzzz @gazowany_smalec @zazdraszczam @Przepiorek @lubie_banany @Sum_olimpijczyk @villager @Hav0c @ProstychopzWSI @lubie_drewno @Pantegram @Reanef @jest_agrest-nie_ma @
  • Odpowiedz
@Bridu: #!$%@?ąc od tego, czy to bait czy nie, ale zawsze mnie takie coś #!$%@? xD

Jak druga osoba jest tobą zainteresowana, to nie potrzebujesz żadnej "pomocy". Co #!$%@?, taki skrzydłowy ma ją zmusić do seksu z kumplem czy jak? Laska jest niezainteresowana i tyle. Wiadomo, na początku też bym się #!$%@?ł, ALE

- uświadomiłbym sobie, że skoro poleciała na mojego kumpla a nie na mnie, to znaczy, że nie była
  • Odpowiedz
@Bridu: pogadaj z nią, ze się dla Ciebie podoba, ze miło Ci, ze Ty się dla niej podobasz, powiedz, ze znasz kogoś kto leciał samochodem (nie wyjdziesz na leszcza). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bym opisał jej całą sytuacje między Tobą a Twoim ziomkiem, na tym etapie nie chcesz stracić przyjaciela i musi to zaakceptować. pogadaj później szczerze z kumplem, powiedz, ze Kasia jest Tobą zainteresowana, a
  • Odpowiedz
@Bridu: Analizując opcje:
1.) Jesteś w porządku wobec kumpla- tracisz pannę.
2.) Bierzesz się za laskę - tracisz kumpla.
3.) Próbujesz się ugadywać z obydwoma... Albo coś z punktów 1 i 2, albo tracisz obydwoje. Jakbyś tego nie rozegrał, to któraś ze stron będzie mieć żal o te wydarzenia i prędzej czy później to jebnie.

  • Odpowiedz