Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jakim trzeba być dzbanem by wierzyć, że to ustawka opłacona przez TVN
- wszyscy uczestnicy, prócz reportera TVN wczesniej znani z faszystwoskich wybryków
- jeden z nich przyznał się do zarzutów w prokuraturze
- u wszystkich w domach znaleziono nazistowskie symbole

A dzbany kopią na potęgę:
https://www.wykop.pl/link/4646865/urodziny-hitlera-wyciekly-szokujace-zdjecia-dziennikarza-tvn/

#neuropa
  • 33
@chanelzeg: ?????????? Ale ja w ogóle nie rozumiem co tu jest do wykopywania panie @TwojStaryToKorniszon, przecież jak typek był na urodzinach Hitlera to trudno, żeby nie hailował xDD. Zwykła robota w terenie, dla mnie żadna sensacja, no ale ułomne wypoki już lecą i kręcą aferkę xD

ta dzieciarnia na tej stronie jest w stanie we wszystko uwierzyć, byle tylko uderzyć w lewactwo albo tvn, zero nadziei dla tych głąbów
@Nieprzyjazny_Ziemniak: xD

panie Ziemniak, pan się czasem zastanowi dlaczego lewactwa nie ma na scenie politycznej, dlaczego lewactwo jest zakopywane
a a'propos hailowania to wszyscy się tak bronią - my tu tylko przyszliśmy rozpracować tych złych ludzi i hailowaliśmy bo musieliśmy albo to tylko taki tik nerwowy był
tak wiem - ty jestes ten mądry a cała reszta to głąby

xDDDD
@chanelzeg: to jest zwyczajna ordynarna nagonka na TVN. Widać jak bardzo zalazła za skórę pisiakom i nacjonalistom.
Bawi mnie jakie wyprawiają salta logiczne i moralne, żeby odpowiedzialnością za afery/skandale obciążyć swoich wrogów politycznych.
Oczernianie dziennikarza śledczego za to, że przebrał się za neofaszystę, GW za to że opublikowała nagrania od Czarneckiego, to są metody bolszewickie.
Kiedyś wyli jak wściekli o zegarek Nowaka, teraz nie przeszkadza im układ Biereckiego. Na oślep atakują
ale co ty pieprzysz, fakty są takie, że dziennikarz poszedł na te urodziny pod przykrywką, no to ciężko chyba udawać neonazistę bez hailowania i rozmawianiu o Hitlerze w pozytywnym tonie? XDDDDDDDD No co tu jest takiego ciężkiego do zrozumienia, wytłumacz mi proszę


@Nieprzyjazny_Ziemniak: nie znam się, to się wypowiem xD

Czy samo hajlowanie jest przestępstwem?
Jeżeli tak, to dziennikarz hailując złamał prawo. To, że był pod przykrywką nie zmienia tego faktu.
Czy samo hajlowanie jest przestępstwem?

Jeżeli tak, to dziennikarz hailując złamał prawo. To, że był pod przykrywką nie zmienia tego faktu. Nawet agentom CBA / Policji będącym pod przykrywką nie wolno ot tak łamać prawa,


@imateapot: Co ty #!$%@??
Czyli jak policja robi pod przykryciem kupno narkotyków od jakiegoś dealera to tez łamie prawo? To weź pozgłaszaj całe CBŚ bo oni tak głównie działają.
@chanelzeg: są określone przestępstwa, które policja może zrobić (w określonych warunkach) i takie, których nie może. Żaden policjant pod przykryciem nie ma prawa nikogo zabić. I ta ustawa dotyczy tylko policji. Dziennikarz nie jest policjantem, więc im nie wolno robić przestępstw pod przykryciem.
@chanelzeg: a może chodzi o coś jeszcze innego. Dziennikarze TVN mogli jedynie sprowokować obchody urodzin. Nie neguje istnienia takich faszystowsko-nazistowskich grup, ale nie każdy kto hailuje od razu świętuje urodziny Hitlera. A że obchody takich urodzi lepiej się ogląda w telewizji niż grupę łysych ziomków słuchających Konkwisty88 w garażu. To TVN mógł zainspirować przeprowadzenie takiego wydarzenia.
@chanelzeg: Chodzi mi o inspirowanie. Skoro dostali się do grupy, to musieli rozmawiać. Podczas takiej rozmowy mogło paść: " Czemu by nie zorganizować urodzin Hitlera?" I wtedy taki dzban ze swastyką na klacie myśli "ale genialny pomysł! Czemu sam na to nie wpadłem!"