Wpis z mikrobloga

@chanelzeg: bo są dzbanami, i chyba do końca nie zrozumieli coś się właściwie dzieje. Ciężko przyjąć sensowną linię obrony gdy nie jest się do tego przygotowanym.
A z tymi 20 tysiącami mogło być tak:
TVN: Zróbmy urodziny Hitlerowi!
Dzban ze swastyką na klacie: Świetny pomysł! Tylko nie stać nas na to.
TVN: To macie 20 tyś.
  • Odpowiedz
No to czemu nie przyjmują takiej linii obrony? Jeden się przyznał do zarzutów a drugi mówi, że go przekupiono za 20k.


@chanelzeg: Możemy obiecali cos więcej. Od tego nie jestem ani ja, ani Ty, tylko sad i prokurator. I jak mi się wydaje TVN wytoczyl własny proces. Sprawa w toku, więc wytrzymuję sie od wydawania opinii, w przeciwieństwie do Ciebie.

TVN: To macie 20 tyś.


20 tysięcy na pryncypałki. Coś mówiłeś
  • Odpowiedz
A dziennikarka Sobolewska i Wacowski akurat byli na grzybobraniu i wstąpili na urodzinki xD
Nigdy nie słyszałem w swoim otoczeniu, ani nigdzie indziej o współczesnych nazistach w Polsce. Zakładam, że jest to hermetycznie zamknięta grupa (pewnie dla ich bezpieczeństwa), a tu nagle dwójka dziennikarzy znajduje się wśród ich 10 osobowej grupy. Jak to możliwe?
  • Odpowiedz
@chanelzeg: @ZaplutyKarzelReakcji: @Duze_piwo: @ghostface:

Ostatnio TVN Uwaga również organizowało ustawkę, Warsaw Night Racing, jeżeli kojarzycie. Dlaczego tam dziennikarze nie jeździli razem z drifciarzami i nie łamali razem z nimi prawa?
Na urodzinach Adolfa Wacowski również nie musiał hailować, ale to zrobił, tak samo jak zdjęcie z podobizną hitlera.
Sobolewska będąca tam razem z nim jakoś nie ma takich pamiątkowych fotek.
Nie można usprawiedliwiać takiego zachowania "wtapianiem" się w
  • Odpowiedz
@chanelzeg nie znam tematu, ale czy nie uważasz, że TVN sam sobie zgotowal taka opinie w oczach wykopu? Co by nie zrobili to i tak sporą część będzie uważać ze lecą w chooya
  • Odpowiedz