Wpis z mikrobloga

@NukeOps ale masz świadomość, że to słowo jest używane przez większość ludzi, więc jak widać nie jest to fanaberia kilku osób, tylko uniosceptyzm najzwyczajniej brzmi dziwnie?
Idąc drogą Twojej dokładności to uniosceptyzm może się odnosić na przykład do unii lubelskiej
Mamy mówić unioeurosceptyzm?
No proszę, to brzmi śmiesznie
@Cisi: ja wiem, że uproszczenia i skróty są po to, aby nam ułatwić życie, ale nie idealizuj większości ludzi. Smutna prawda jest taka, że znakomity procent używających słowa "eurosceptycyzm" to debile, którzy utożsamiają Unię z Europą. Mam wrażenie, że uproszczenia i skróty wyzwalają w ludziach lenistwo oraz wyłączają myślenie.
@teka82 no mógłby być, oczywiście, ale no brak flagi na rejestracji nie zagrozi tożsamości narodowej Polaków xd
Po skrócie łatwiej rozszyfrować kraj niż po fladze, a flagę UE znają praktyczne wszyscy
Może i to chodzi, jak dla mnie to nie jest nic strasznego
@Figlarz: Może mają w głowie to samo co zwolennicy UE maszerujący z "flagami", tylko w drugą stronę? Serio tak trudno to pojąć? xD

Rozumiem, że te dzbany nie jeżdżą po drogach budowanych czy remontowanych za pieniądze z UE?


@Waleczny_Kalafior: Rozumiem, że jeśli np. nie popierasz PiS to również nie korzystasz z publicznych szkół, szpitali i dróg?

Nie jestem wielkim przeciwnikiem UE ale wysilcie się lepiej..