Wpis z mikrobloga

@PiPiPingu nie wiem czy zdecydował, ale jeśli korzysta się z jakichkolwiek benefitów jakie daje UE jednocześnie prezentując postawę anty UE to jest się po prostu hipokrytą.

Obrażać nie musisz bo to świadczy tylko o twoim poziomie.
  • Odpowiedz
nie wiem czy zdecydował, ale jeśli korzysta się z jakichkolwiek benefitów jakie daje UE jednocześnie prezentując postawę anty UE to jest się po prostu hipokrytą.


Kompletna bzdura. Szary Kowalski nie ma wpływu na to czy jesteśmy w UE. Może np. jest fanem protekcjonizmu albo nie podoba mu się oddawanie podmiotowi zewnętrznemu suwerenności? Jak ma funkcjonować w kraju, który mimo jego woli wstąpił do UE? Nie chodzić po chodnikach wybudowanych za wspólne (czyli
  • Odpowiedz
@stg44: myszko, a wysiliłeś się żeby przeczytać parę komentarzy wyżej co napisałem?
Mianowicie w Niemczech też takie rzeczy widziałem (w sensie krzyżyki na gwiazdkach), co nie zmienia faktu że uważam to za buractwo. To samo się tyczy sytuacji, w której kierowca by nakleił na flagę Polski flagę UE- takie samo buractwo
Jeżeli cokolwiek chce zamanifestować, to niech lepiej naklei flagę Polski na flagę UE, o wiele przyjemniejszy dla oka sposób ;)
  • Odpowiedz
Właśnie pokazują skrajność w postaci niechęci do Unii w sposób niekuralny wg mojego systemu wartości


W jaki sposób niechęć do UE jest skrajna? Kto daje ci prawo do oceny co jest skrajne, a co nie? Jak przekreślenie jakiegokolwiek symbolu można uznać za niekulturalne?

i na koniec: co wam w tych szkołach pompują za propagandę do głów, że taki wysryw ma tyle plusów?

Święta Unia Europejska, której nie można obrażać, nawet zwyczajnie przekreślając
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: Szwjacaria to lata, setki lat (bodajże niepodległość mają od 1315?) pracy u podstaw, żeby osiągnąć ten stan + do tego mieli Kalwinizm u siebie w czasie reformacji co tylko pomogło

Norwegia, w której okresowo mieszkam to dobrobyt od ok 30 lat. Jeszcze te 25 lat temu auto na ulicy większego miasta spotykało się co 5 minut. Więc tutaj to są złoża, złoża ,złoża źródłem tego. Dlatego nie potrzebują Unii
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: póki co Twój argument z państwami jest błędny, ponieważ dałeś przykład kraju z ogromnymi bogactwami naturalnymi i państwem, które od setek lat konsekwetnie coś wdraża i przy tym nie jest dotknięte wojną.

Złóż na miarę Norwegii nie mamy, a czekanie setek lat na lepsze czasy to chyba zły pomysł? Lepiej tego dożyć
  • Odpowiedz