Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy też tak macie, ale wystarczy że jest 5min meczu i już wiem, że handicap działa na moją niekorzyść i mecz jest przegrany. Od razu mogę walić rage quit i sprawdza się to w 100proc sytuacji.
Moi piłkarze, np. napastnicy przy podaniach zawsze są za obrońcami a nie odwrotnie, po przełączeniu na danego piłkarza reaguje on z opóźnieniem i nie zrywa się, podania są niecelne. Wystarczy 30 sek gry żeby wiedzieć, że meczu nie da się ugrać.
#!$%@?ć EA
#fut #fjut
  • 27
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: Dla mnie najwiekszym wyznacznikiem tego czy skrypty/lagi sa po mojej stronie jest gdy probuje odebrac pilke, a moi obroncy sie po prostu slizgaja obok przeciwnika i nigdy nie odbieraja pilki. Jestem od niego mm, a on zawsze podaje do najblizszego gracza i pilka przelatuje pol milimetra od moich i po prostu sie nie da odebrac pilki.
  • Odpowiedz
@wscieklybyk: ja zawsze wiem że będzie ciężko jak nie mogę wysokich piłek wykopywanych przez bramkarzy wybić głową xD Są takie mecze że 90% takich główek nie da się wygrać choćby 2 metrowym CDM :P
  • Odpowiedz
@cincin27: Nie pokazuje ze stylem gry, tylko to jest ewidentny glitch. Staty in-game też sa podwyższone. Najczęsciej spotykanym jest LALA if. Ten to wszystko czyści a w overallu ma 88
  • Odpowiedz