Wpis z mikrobloga

Kolejna Fifa i kolejny raz nie mogę przekonać się do Dybali. W tym roku bardzo słaba fizyczność (po 60 min nie nadaje się do gry), wykończenie prawą nogą beznadziejne, tempo takie sobie. Na plus drybling i podania ale nie za 250 k. Na Spo polecam szukać kogoś innego
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
@GroszekxD: ja w każdej poprzedniej Fifie od 16 miałem Dybalą po co najmniej 1000 meczów, w różnych wersjach, a w tej niestety mi nie leży jak na razie. Ale wrócę do niego na pewno, bo ze względu na powyższe chcę mu dać kilka szans.
  • Odpowiedz
@kacper635: po pierwsze - klikaj "odpowiedz" pod postem, wtedy ktośbędzie wiedziałże do niego coś napisałeś.

Po drugie - wszystkie karty do Serie A miałem kupione dużo wcześniej przed SBC przez co zapłaciłem za nie bardzo mało + wszystko z paczek co było z Serie A zostawiałem w klubie. Miałęm teżmasępowtóek kart z tej ligi dzięki czemu tak na prawdęze sprzedaży tych kart + otworzeniu paczek wyszedłem na tym SBC sporo do
SpiderFYM - @kacper635: po pierwsze - klikaj "odpowiedz" pod postem, wtedy ktośbędzie...

źródło: comment_I7YOjEJELaVjdK3M8zNkm4YKSHQAfKFh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz