Wpis z mikrobloga

#pokazforme #pokazmorde #mirkokoksy #mikrokoksy

Rzuciłem palenie pol roku temu, uznalem ze pojde za ciosem i zaczne wiecej jeść i chodzic na silownie, na silowni w sumie troche bladzilem z tym co mam robic i robilem jakis zmyslony przeze mnie plan, jakies 2/3 miesiace temu zaczalem robic #stronglifts 5x5, mimo ze ostatnio z dieta, treningami i regeneracja bardzo różnie bywa to i tak jakieś efekty widać. Wiem ze sa tu lepsze transformacje i może byłoby lepiej jeszcze poczekać zanim się takie fotki zacznie robić ale ja ze swojej juz jestem nawet zadowolony - ja w tej samej koszuli teraz i w lutym od 57 kg -> 68kg (171 cm wzrostu).

Obecnie wyniki na 5x5:
Squat [5x5]: 87,5 kg
Bench [5x5]: 52,5 kg
Rows [5x5]: 57,5 kg
Dips [3x5]: 10 kg
OHP [5x5]: 40 kg
Deadlift [1x5]: 102,5 kg
Chinups [3x5]: 8,75 kg

Pobierz j.....w - #pokazforme #pokazmorde #mirkokoksy #mikrokoksy 

Rzuciłem palenie pol ro...
źródło: comment_jls3srosZSR7VG9Lcd1zkuoTLXrpfe5D.jpg
  • 27
@japecznikow: Dużym błędem jest robienie wszystkiego typu "5x5" Jeśli starcza ci siły na zrobienie więcej powtórzeń w jednej serie to je zrób, to da ci lepsze rezultaty, niż wyznaczanie sobie limitów typu 5 serii 5 powtórzeń, bo tak naprawdę to tylko marnujesz swój czas, bo nie dajesz wystarczającego bodźca swoim mięśniom.
@japecznikow: Dużym błędem jest robienie wszystkiego typu "5x5" Jeśli starcza ci siły na zrobienie więcej powtórzeń w jednej serie to je zrób, to da ci lepsze rezultaty, niż wyznaczanie sobie limitów typu 5 serii 5 powtórzeń, bo tak naprawdę to tylko marnujesz swój czas, bo nie dajesz wystarczającego bodźca swoim mięśniom.

Ze jak? Czyli w pierwszej serii jak mam sie skatowac i zrobic np. 12 powtorzen zeby w drugiej ledwo zrobic
robie sobie taki recomp raczej, jem tyle ile chce i sie nie zmuszam do niczego pilnuje makro do bialek szczegolnie


@japecznikow: no jak uważasz, ja mam tyle samo wzrostu, i wiem po sobie, że 68-69 to czas zrzucić kilka kg, no ale może masz inaczej.