Wpis z mikrobloga

#fotografia

pytanko, próbuje zamontować softbox i coś mi nie pasują części. Nie mam doświadczenia z takimi rzeczami więc wolę się spytać:) Muszę zaczepić gdzieś ten pręt, ale na końcu softboxa powinna być chyba jakaś dziura żeby można go było tam włożyć? W sensie wszystkie 4 pręty mają swoje miejsca ale nigdzie nie ma na obwodzie softboxa dziur, żeby je tam umocować. Jest tylko kawałek wystającego materiału jak na zdjęciu poniżej, próbowałem go oderwać, ale chyba nie o to chodzi, bo jest dość mocno przymocowany:)
inhibitormonoaminooksydazy - #fotografia 

pytanko, próbuje zamontować softbox i co...

źródło: comment_NoahK8fUNbtv7ZWf2WIDTuIUXeTivlvf.jpg

Pobierz
  • 5
@ntniwk: dzięki, próbowałem, ale nie idzie, żadnego rowka. W jednym rogu jest rzep i rowek i można włożyć pręt na wylot nawet, ale pozostałe 3 rogi nie mają żadnego otworu. Robiłem na siłę i przedziurawiłem tą odblaskową powierzchnię przez przypadek, nie chcę dalej psuć:) Nie wiem czy to może być wada fabryczna?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inhibitormonoaminooksydazy: co to za chińskie cudo? Jeżeli w jedym miejscu jest ok, a w innych nie, to tak jak mówisz wada fabryczna zapewne. A patrzyłeś pod tym "rzepem" czy nie ma jakiegoś miejsca na to? Bo on teoretycznie po to jest, aby wzmacniał miejsce mocowania stelaża.