Wpis z mikrobloga

Znajoma przez pół roku będzie pracowała we francuskim oddziale firmy, w której jest zatrudniona. Firma zapewniła mieszkanie, 5 minut drogi z buta do firmy, jednak firma została zmuszona zapewnić swoim pracownikom transport z i do pracy, ponieważ istnieje ryzyko napaści. Taka ta Francja kochana, otwarta, tolerancyjna

#bekazlewactwa #neuropa #europa #imigranci #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_bqfiXo8HCnNnXN2iYWuTgpXxeBfwY05c.jpg
  • 45
@GratisLPG: Tak na pocieszenie to powiem Ci, że w zeszłym roku moja znajoma była na wycieczce po Francji - całe życie sobie tą Francję wyobrażała... No jak to kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) A podobno rzeczywistość ma się nijak do tych wyobrażeń - wojsko na ulicach, wszędzie pełno śniadych, same z koleżanką bały się pójść na wycieczkę po jakimś tam mieście w biały dzień, musieli się w
Hmm tak mi przypomniał mi się ostatni odcinek south parku.


@troloking: co w ostatnich odcinkach przypominało Ci Francję? Co ma wspólnego menbearpig czy Szatan do rozrób imigrantów?
Nie trzeba się o nic martwić a na pewno nie jako Polacy, nasi sąsiedzi dadzą sobie ze wszystkim radę
Tak na pocieszenie to powiem Ci, że w zeszłym roku moja znajoma była na wycieczce po Francji - całe życie sobie tą Francję wyobrażała... No jak to kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) A podobno rzeczywistość ma się nijak do tych wyobrażeń - wojsko na ulicach, wszędzie pełno śniadych, same z koleżanką bały się pójść na wycieczkę po jakimś tam mieście w biały dzień, musieli się w kilku osobowe
Właśnie widać jak sobie dają ze wszystkim radę xD


@GratisLPG: Co masz dokładnie na mysli?

-100k żołnierzy w armii lądowej

-40k we flocie

-50k w siłach powietrznych

-30k zaangażowanych w operacje poza krajem

-nadal utrzymują obecność militarną i wojskową na terenach swoich afrykańskich kolonii

-praktycznie cały swój sprzęt wojskowy produkują w kraju

-niezależność od usa w kwestii broni atomowej

-8 budżet wojskowy na świecie


Taki kraj ma sobie nie poradzić z
-100k żołnierzy w armii lądowej

-40k we flocie

-50k w siłach powietrznych

-30k zaangażowanych w operacje poza krajem

-nadal utrzymują obecność militarną i wojskową na terenach swoich afrykańskich kolonii

-praktycznie cały swój sprzęt wojskowy produkują w kraju

-niezależność od usa w kwestii broni atomowej

-8 budżet wojskowy na świecie


@Poro6niec: I co z tego, jak obywatel nie może spokojnie przejść 5 minut ulicą. xD razy 2.
I co z tego, jak obywatel nie może spokojnie przejść 5 minut ulicą. xD razy 2.


@GratisLPG: Napisał wykopek, który nigdy nie był za granicą a cała swoją wiedze opiera na głownej białkowego portalu oraz znaleziskach dotyczących islamu oraz filmików na jutubie z żółtymi napisami
Aż Ci współczuje

a Ty sie #!$%@? jak bym ci matkę opluł...


@robertx: wystarczy, że zaatakowałeś Francję. To to samo