Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wyjaśni co jest złego w byciu „lewakiem”?
Lewak wg. konfiarzy to albo komuch albo ktoś z „tolerancyjnym” światopoglądem. I tak jak z pogardą do komucha należy się zgodzić to co złego jest w szacunku do osób o odmiennym kolorze skóry, z inną orientacją seksualną (naprawdę chciałbyś by twoje dziecko gej/lesbijka/trans było prześladowane za to kim jest? Naprawdę nienawidzisz kogoś tylko dlatego bo nie przypomina Ciebie? Denerwują cie jak walczą o swoje prawa w skuteczny sposób?) zgoda co do fundamentalnego prawa nowoczesnego społeczeństwa jakim jest jest aborcja. (życie „matki” -> puzzle gdzieś wewn
ątrz niej). Nawet 500 i 800+, ten program naprawdę pomaga najbiedniejszym i dzięki nim wiele dzieci ma co jeść w domu. Przecież przypadki madek500+ które chleją żubra za 500+ to jakiś margines, a rzeczywistość jest taka, że najbiedniejsi mają co jeść, a klasa średnia może np. całość kwoty oddawać na konto oszczędnościowe dziecka które pozwoli mu kupić sobie np. samochód którym dojedzie do pracy.
Popieranie Ukrainy? Tu nie co się rozwodzić, rosja (ulubiony kraj Korwina i Georga Brąz) nielegalnie okupuje terytorium państwa ukraińskiego za pomocą siły, terroru i zniewolenia. Nie mając do tego żadnego uzasadnienia bo takie nie istnieje.

Co jest w tym wszystkim złego?

Dlaczego partia która będzie jeszcze bardziej prześladować osoby lgbt np. wasze przyszłe dzieci.
Z osobami takimi jak braun który chce wsadzać osoby homoseksualne do więzienia. Z doktorem który jest mądry tylko na tiktoku, a w rzeczywistości jest masakrowany, to samo „skarbnik” w Polsacie.
Dlaczego rządzić mają osoby nienawidzące Ukraińców? Ukraińcy to część naszego społeczeństwa i trzeba to sobie uświadomić. Jeśli te gnoje będą dalej szczuć, to albo wyjada na czym stracimy jako kraj (jak tam budowy, glovo, Uber, call-center itp) albo skończy sie zamieszkami za kilkadziesiąt lat i te gnoje będą mieć krew tych ludzi na rekach dalej.

Konfederacja to partia zagrażająca bezpieczeństwu ludzi w Polsce.
Jeśli zamierzacie na nią glosowac, zastanówcie sie czy warto.

I mój kompas polityczny.

#ukraina #konfederacja #lewica #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
Rafonixkozak2008Pl - Niech mi ktoś wyjaśni co jest złego w byciu „lewakiem”? 
Lewak w...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 64
@Rafonixkozak2008Pl: pozdrawiam kolegę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj masz bardzo ciekawy artykuł, dlaczego koncie rośnie:
https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,29945344,gdyby-konfederacja-siegnela-po-wladze-samodzielnie-to-zatesknimy.html#s=BoxWeSl_1_3

Tldr: wiedzą na jakich lękach i frustracjach zagrać, żeby przyciągnąć do siebie osoby, które czują się pominięte przez modernistyczne społeczeństwo

Kotouak - @Rafonixkozak2008Pl: pozdrawiam kolegę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj masz bardzo cie...

źródło: 166

Pobierz
@Rafonixkozak2008Pl: jako "konfiarz" gejów toleruję, osoby niebiałe/niepolaków toleruję, jeśli ich liczba w społeczeństwie narodu polskiego nie przekroczy alarmujących liczb. Natomiast nie toleruję ideologii LGBT/gender. Jestem za całkowitą eliminacją tej szkodliwej ideologii.
@DanPenna wyjaśniłem wszystko, i widze u ciebie jakies niechanie „spisku” lewicy.
Typie, kasowanie nienawiści to nic złego. Jeśli prawak pisze „geje powinni zdechnąć” to powinien byc skasowany i pociągnięty do odpowiedzialności. Jeśli lewak napisze, ze kapitalistów należy mordować to go również należy zbanowac. Przecież nikt nie mówi, ze powinno to działać w jedna stronę tylko ;)