Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wyjaśni co jest złego w byciu „lewakiem”?
Lewak wg. konfiarzy to albo komuch albo ktoś z „tolerancyjnym” światopoglądem. I tak jak z pogardą do komucha należy się zgodzić to co złego jest w szacunku do osób o odmiennym kolorze skóry, z inną orientacją seksualną (naprawdę chciałbyś by twoje dziecko gej/lesbijka/trans było prześladowane za to kim jest? Naprawdę nienawidzisz kogoś tylko dlatego bo nie przypomina Ciebie? Denerwują cie jak walczą o swoje prawa w skuteczny sposób?) zgoda co do fundamentalnego prawa nowoczesnego społeczeństwa jakim jest jest aborcja. (życie „matki” -> puzzle gdzieś wewn
ątrz niej). Nawet 500 i 800+, ten program naprawdę pomaga najbiedniejszym i dzięki nim wiele dzieci ma co jeść w domu. Przecież przypadki madek500+ które chleją żubra za 500+ to jakiś margines, a rzeczywistość jest taka, że najbiedniejsi mają co jeść, a klasa średnia może np. całość kwoty oddawać na konto oszczędnościowe dziecka które pozwoli mu kupić sobie np. samochód którym dojedzie do pracy.
Popieranie Ukrainy? Tu nie co się rozwodzić, rosja (ulubiony kraj Korwina i Georga Brąz) nielegalnie okupuje terytorium państwa ukraińskiego za pomocą siły, terroru i zniewolenia. Nie mając do tego żadnego uzasadnienia bo takie nie istnieje.

Co jest w tym wszystkim złego?

Dlaczego partia która będzie jeszcze bardziej prześladować osoby lgbt np. wasze przyszłe dzieci.
Z osobami takimi jak braun który chce wsadzać osoby homoseksualne do więzienia. Z doktorem który jest mądry tylko na tiktoku, a w rzeczywistości jest masakrowany, to samo „skarbnik” w Polsacie.
Dlaczego rządzić mają osoby nienawidzące Ukraińców? Ukraińcy to część naszego społeczeństwa i trzeba to sobie uświadomić. Jeśli te gnoje będą dalej szczuć, to albo wyjada na czym stracimy jako kraj (jak tam budowy, glovo, Uber, call-center itp) albo skończy sie zamieszkami za kilkadziesiąt lat i te gnoje będą mieć krew tych ludzi na rekach dalej.

Konfederacja to partia zagrażająca bezpieczeństwu ludzi w Polsce.
Jeśli zamierzacie na nią glosowac, zastanówcie sie czy warto.

I mój kompas polityczny.

#ukraina #konfederacja #lewica #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
Rafonixkozak2008Pl - Niech mi ktoś wyjaśni co jest złego w byciu „lewakiem”? 
Lewak w...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 64
@Rafonixkozak2008Pl: może kiedyś ogarniesz, że bycie radykalnym centrystą najbardziej się opłaca, bo jesteś zależnie od dziedziny gdzie chcesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możesz jak chorągiewka raz zagłosować za Bosakiem a jutro za Biedroniem. Możesz pijany #!$%@?ć gejom zwyzywać i później polecieć z nimi w ślinę. Możesz bronić kościól ramię w ramię z idiotami z onr przed debilami z anitfy żeby go przerobić na kościół szatana jak onr
hurraoptymizm - @Rafonixkozak2008Pl: może kiedyś ogarniesz, że bycie radykalnym centr...

źródło: 89374719_834817103704697_2747266115670376448_n (1)

Pobierz
@Rafonixkozak2008Pl: Ci co głosowali za 500 plus powinni pójść do więzienia. W normalnym kraju niemożliwe byłoby zabierać jednym, żeby dawać drugim. Za takie rzeczy, politycy powinni siedzieć a Ty jeszcze chwalisz to xd
@Rafonixkozak2008Pl: może w Polsce jest to skrajne, ale na zachodzie zaczyna już wchodzić do mainstreamu. Po prostu LGBTQWERTYUIOP+ to niekończące się żądania, które są szkodliwe dla normalnego funkcjonowania społeczeństwa. Z resztą LGB już powoli się zaczyna odrywać od pozostałych literek, bo widzą co się święci. Jeśli będzie chodzić tylko o równe prawa dla gejów, to jestem za. Tylko takie żądania bardziej pasują do bliskiego wschodu niż do krajów zachodnich ¯\(ツ)/¯
@Rafonixkozak2008Pl: znam kilku i to w porządku ludzie. Niestety są wykorzystywani przez "genderyzm". Jak widzę gdy do zwykłej tęczowej dokładane są kolejne kształty to trochę śmierdzi mi to sektą. Szkoda, że stworzył się taki podział. Szkoda, że z orientacji seksualnej zrobiła się religia, tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
cinu4 - @Rafonixkozak2008Pl: znam kilku i to w porządku ludzie. Niestety są wykorzyst...

źródło: obraz_2023-07-15_234245967

Pobierz
@Rafonixkozak2008Pl: To co napisałeś to jakieś neuropisowskie wysrywy odnośnie prawicowych poglądów, więc szkoda czasu tego komentować.

Ale biorąc na tapet kilka aspektów
1. LGBT, ja mam to w dupie do momentu kiedy to wchodzi do szkoły i będzie prać mózg seksualnością moje małe dzieci. Jestem kapitalistą i wolnościowcem. Każdy powinien posyłać dziecko do szkoły zgodnej z jego przekonaniami. Nie róbmy jednego wielkiego państwowego molocha gdzie odgórne jest ustalany program nauczania. To
@Rafonixkozak2008Pl:

Ukraińcy to część naszego społeczeństwa i trzeba to sobie uświadomić. Jeśli te gnoje będą dalej szczuć, to albo wyjada na czym stracimy jako kraj (jak tam budowy, glovo, Uber, call-center itp) albo skończy sie zamieszkami za kilkadziesiąt lat i te gnoje będą mieć krew tych ludzi na rekach dalej.


Obczaj to:
https://wykop.pl/wpis/71997355/siema-mirki-potrzebuje-rady-odnosnie-zakupu-mikrof

Nie trzeba szczuć. Ukraińcy sami pokazują swoją twarz. Im więcej ludzi ma z nimi bezpośrednio do czynienia tym
@O_ty_Pierunie
1. Też nie popieram jakichś odklejencow gender w szkołach. I nienawiść „konfederacji” uderza z zdecydowanej większości w zwykłych ludzi xD

2. Jeśli u nasz mieszkają to dlsczego maja nie pobierać socjalu? Przecież taka Ukrainka za 800+ może opłacić żłobek i iść do pracy budować nasz dobrobyt. A emerytury to ile tych emerytur dajemy Ukraińcom?
Wiadomo, ze bandziory się zdarzają ale dalej bandziory są w każdym społeczeństwie, i jako społeczeństwo nigdy tego
Po prostu LGBTQWERTYUIOP+ to niekończące się żądania, które są szkodliwe dla normalnego funkcjonowania społeczeństwa


czyli jakie ządania? zeby pokazac dzieciom ze na swiecie sa inni ludzie niz oni, a to juz dla prawakoidow doslownie pranie mozgu i przerabianie na gejow? czy ze sa jakies pojedyncze przypadki odklejencow z chorobami psychicznymi ktorym ubzduralo sie ze ich dzieci sa trans?

Tylko takie żądania bardziej pasują do bliskiego wschodu niż do krajów zachodnich


@cinu4: