Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: Problem w tym ze iP drugi to iPhone 3G. Po za tym co ma za znaczenie to ze uzywalem stare telefonu jak rozmawiamy o aktualnych. Aktualne sa przyspieszone dzieki ios 12 i to jest fakt. Wiec apple przyspiesza z aktualizacja stare modele a nie je spowalni
  • Odpowiedz
@Quimeen: okej bo widze ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, mialem IPHONA 2G, 3G, 4, 5S, 6, 6SE, i teraz mam 8 xD wszystkie pokolei byly systematycznie spowalniane, a ostatnio nawet ich na tym przylapali, nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@atheling-bunghole-unlade: Wszystkie flagowce będą hulały, a jak ktoś pieprzy oklepany tekst, że hurr durr Android po miesiącu nadaje się do reinstalacji, to nigdy takiego flagowca z Androidem nie używał. A weź takiego OnePlusa 5/5T/6/6T, to w ogóle będziesz miał podręcznikowy przykład płynności działania, który zjada iPhone'y.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dave987654321: A to prawda, ale Android po prostu sam w sobie stał się dużo szybszy. Przede wszystkim nakładki są płynniejsze. Po zamulajacym TouchWizie Samsunga nie ma śladu. No chyba że mowa o średniakach tylko Galaxy J. Bo Galaxy S i Note działają naprawdę super. Ale porównując iPhone'y do Androidów z tych drugich i tak trzeba brać pod uwagę tylko flagowce.
  • Odpowiedz
ja w sumie to mam #!$%@? który ifon szybszy albo który samsung szybszy po 5 latach bo i tak co 3 miesiące zmieniam system w telefonie, więc nawet jak coś spowalnia to tego nie zauważam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quimeen: okej bo widze ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, mialem IPHONA 2G, 3G, 4, 5S, 6, 6SE, i teraz mam 8 xD wszystkie pokolei byly systematycznie spowalniane, a ostatnio nawet ich na tym przylapali, nie pozdrawiam


@Sweet_acc_pr0sa: iOS 12 poprawił bardzo wydajność dla 5s i nowszych.
  • Odpowiedz
@atheling-bunghole-unlade ja ostatnio w ramach nostalgii czytałem na mgsm recenzje Nokii 6310 i tam pewien "poważny biznesmen" pan bodajże Bogdan się wypowiadal, że jak on się spotyka z wielce poważnymi ludźmi w Warszawie to na 5 osób tylko on jeden miał ajfona i strasznie się wstydził bo tak to wszyscy 6310 bo wiadomo, że te nowe wymysły to są dla dzieci a nie dla poważnych biznesmenów. I on teraz takze kupił sobie
  • Odpowiedz