Wpis z mikrobloga

@Pushupek009: U mnie podobnie, ostatni status z14ego, że paczka wyszła z sortowni, potem już nic. A przecież musiała gdzieś zastać przyjęta... Sama wysyłałam 15ego 3x paczki envelo/paczka24 (z okolic Wawy) i dzisiaj wszystkie dostarczono, statusy mają normalnie aktualizowane, a ten pocztex zapadł się pod ziemię. Dziwne. Paczka 30kg, więc nie wierzę, że zgubili, ale liczyłam, że będzie w pt., tymczasem nadana kwadrans po 15stej, więc jeszcze ten zapis o "traktowaniu jako
ann_core - @Pushupek009: U mnie podobnie, ostatni status z14ego, że paczka wyszła z s...

źródło: comment_Xhv1IEdwC0qV5htUfWl4zVZbbasctnEN.jpg

Pobierz
@Uparciuch: @L3AD3R: @Pushupek009: ja pisałam w poście wyżej w moim przypadku okazało się, że paczka wysłana w piątek, nadana została po "godzinie granicznej" i traktowana jest jako nadana następnego dnia roboczego, czyli wczoraj. W dodatku kurier48 ma 3 dni na doręczenie mi paczki, nie licząc dnia nadania. W rezultacie kurier 48, tak naprawdę srogi żart.

Dodam, że godzina graniczna do 15:00, a paczka została nadana o 15:45 :D
@Videl20 godzina graniczna jest niby 15 ale zależy od up kiedy transport wyjeżdża, nieraz nadawałem priorytet przed 16 i do dochodziło na następny dzień. Obecnie mają kłopoty przez allegro smart, bo duże paczki, w moim przypadku sanki idą tym sposobem a kosztowało mnie to 8zl( ze smartem nic). Niech 100 osób zamówi taki gabaryt i niż masz cały dostawczak
Ja do nich tylko maile pisze, bo te telefonistki i tak nic nie mogą - podgląd trackingu mają taki jak my. Rozmowa skończy się na "przekażemy informacje właściwej sortowni". Szkoda czasu i nerwów.

Moja paczka po tym jak 5 dni jechała do sortowni w Warszawie teraz jest tamże magazynowana kolejny dzień. Serio powinni to nazywać magazynami, a nie sortowniami :/.

Reklamację w tym przypadku może składać chyba tylko nadawca, nie wiem czy
ann_core - Ja do nich tylko maile pisze, bo te telefonistki i tak nic nie mogą - podg...

źródło: comment_BNFaebWeP574a4OzAO41q17lJyBeWJgh.jpg

Pobierz