Wpis z mikrobloga

@MMG-: pytanie co dla ciebie liczy się w grafice? Na przykład jeden chce mieć idealną ciszę, a drugi założy słuchawki i #!$%@? ma na wszystko. Albo jeden jest maniakiem temperatur o 0,5 stopnia robi mu różnicę, a inny ma wywalone, byle działało. I tak dalej. Jeśli na takich rzeczach ci totalnie nie zależy to bierz najtańszą. MOIM ZDANIEM jeśli nie zależy ci zbytnio na ciszy czy temperaturach, to lepiej wziąć tańszą
@MMG-: na allegro byla jakas promka byla, zaplacilem 1520 zl (sprawdzilem przed chwila). karta to ZOTAC GeForce GTX 1070Ti 8GB bulk. kupowalem bulka bo starczyla mi sama karta (a ostatecznie gre i tak dostalem xD), poki co dziala bez zarzutu. a sklep to XTREEM_pl

jedyny minus karty to moze byc chlodzenie (blower), ale akurat mam bardzo dobra cyrkulacje powietrza w obudowie to nawet przy wymagajacych grach wentylator nie musial sie odpalac
Można wiedzieć gdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MMG-: sprzedałem tutaj kilka 1070ti msi gaming 9 miesięcy karta w idealnym stanie jeszcze 15 miesięcy na gwarancji za 1080PLN bo chciałem szybko sprzedać