Wpis z mikrobloga

  • 2
Mirki szukam w przystępnej cenie w miarę dobrej kurtki na snowboard. Cena do chyba 500zl choć nie jestem pewien czy chcę tyle dać xD jeżeli można taniej nie wiele gorszego to proszę o radę xD

#zima #snowboard #sport
  • 16
  • Odpowiedz
@r4mzi ja zawsze najpierw patrzyłam przez stronę czy jest to czego szukam i w jakiej cenie, parę razy było tak, że jak szłam do sklepu to była niższa cena. sklep ogólnie polecam, zawsze kupuje tam buty i nic się z nimi nie dzieje, z ciuchami to samo
  • Odpowiedz
@r4mzi: poszukaj lokalnie na olx, ja kupiłem np nową zajebistą quiksilvera za 300zł bo ktoś kupił za granicą ale jednak rozmiar nie podpasował i nie może zwrócić
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nerana112 z dekatlona miałem spodnie no i były serio kiepskie i właśnie je w tym roku też wymieniam dlatego kurtki się boję kupić. Ceny prawie te same jak jakiegoś Elbrusa

@xCinek zobaczę!

@dzika-konieckropka kupiłem tam serio spoko spodnie, wtedy kurtki jeszcze były drogie pojadę jeszcze raz!

@ailenrokc dzięki zobaczę!
  • Odpowiedz
Ja śmigam amatorsko 3 sezon w kurtce 4f, model T4Z15 KUMN007.
Osobiście chwale sobie. W warunkach Polskich/Słowackich jest dla mnie ok, nie przemaka, jest lekka i ciepła więc dla amatora jak znalazł.
Płaciłem 350pln
  • Odpowiedz