Wpis z mikrobloga

"26-latka poszła do gabinetu bioenergoterapeuty, który w celu przekazania energii odbył z nią stosunek płciowy. Do mężczyzny zgłosiła się też matka kobiety. Spotkało ją to samo."

dwie babki dały sie dobrowolnie wyruchac i jeszcze zapłaciły za to kilkaset złotych żeby dostac manę poprzez fiuta :DDD
https://wiadomosci.wp.pl/uzdrawiacz-wykorzystywal-kobiety-policja-dociera-do-nastepnych-pacjentek-6319274629977729a
  • 38
@Mhrok: #!$%@? ale podstęp XD jakby mi 62 letnia baba powiedziała ze seks z nią mnie uzdrowi i jeszcze kazała sobie za to płacić to kazał bym się jej #!$%@?ąc w łeb, tak samo postąpił by każdy zdrowy na umyśle człowiek, no chyba ze miałby ochotę na 62 letnia babcie/dziadka. Z tego wniosek prosty - panienki same tego chciały, albo są upośledzone.
@onet12: Ciekawi mnie to, że córka nie odradziła matce wizyty, a pewnie i ją poleciła skoro też tam poszła zaraz po niej (co, w ogóle o tym nie gadały? xd). Po roku się zgadały że go zgłoszą, bo obie zaliczył i sobie uświadomiły swoją głupotę? ;d
Po roku się zgadały że go zgłoszą, bo obie zaliczył i sobie uświadomiły swoją głupotę? ;d


@trappedkite: jak widac cudowna energia działa, ale z rocznym opóznieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onet12: co jak co, ale tutaj dostrzegam tak jawną głupotę ze strony pań (poziom Polan sprzed 900r. n.e.), że w ramach nauki, doświadczenia ich twarze powinniśmy zobaczyć. Nie wierzę po prostu że to miało miejsce. Nie uwierzę równie, że ten facet może mieć postawione zarzuty za coś takiego. Rozumiem karać za manipulację sprzedając jakiś badziew na drogi kredyt biednym emerytom, ale too...!?