Wpis z mikrobloga

Pod tym linkiem możecie kupić Windows 10 pro, na legalu za 300 PLNów. To o około 200zł taniej niż najczęstsze ceny. Dzisiaj zamówiłem. Sprzedający tłumaczy cenę tym, że kupił na likwidacji sklepu i zapłacił tyle, że i tak mu się opłaca. Wystawia też dowód sprzedaży.
Seems legit.

Zostały 3 sztuki.

I proszę mi nie pisać, że mogę kupić kod za 50zł albo mniej. W tej cenie nie kupujesz licencji, tylko co najwyżej opłacasz pasera...

#cebuladeals #pcmasterrace #komputery #systemyoperacyjne #windows10 #komputery

  • 29
@s_t_u_l_e_j: Microsoft olał sprawę. Dodzwoniłem się do dwóch babeczek, pierwsza pomocna, ale nie ten dział - nie pomoże. Druga mało pomocna i dodatkowo nie pomoże, bo niby nie może. Stwierdziła ze nie można sprawdzić oryginalności klucza w wersji OEM. Ale miałem wrażenie, że średnio wie o czym mówi :/

Jest sens dzwonić dalej?

Powiem szczerze że uleciały mi te wskazówki

Zadzwoń na infolinie m$. Oni są w stanie sprawdzić skąd klucz
@s_t_u_l_e_j: Nie udało mi się dodzwonić do ich żałosnego supportu. Prawie 15 minut na linii...
Może jakiś błąd bo tym razem nawet melodyjki na ukojenie nerwów mi nie puścili.

Muszę spróbować jutro. Jak nie odbiorą/nie pomogą to pozostaje mi blefować i zobaczyć jak zareaguje sprzedawca...
dzwoń na infolinie m$. Oni są w stanie sprawdzić skąd klucz (żądaj tego konkretnie) i czy był kiedykolwiek aktywowany. Mówisz, że kupiłeś wersje system builder oem.


@s_t_u_l_e_j: Zadzwoniłem. Miałeś rację. System był kilkukrotnie aktywowany.
Także z racji tego faktu złożyłem sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi. Powołałem się na niezgodność towaru z umową (aktywowany to nie nowy).
Zapytałem także czy zrekompensuje mi stracony czas i nerwy oraz czy jest w stanie jakkolwiek
Jak myślisz, są jakieś szanse że sprzedający sam padł ofiara oszustwa podczas nabywania kluczy Windows?


@#!$%@?: Nie. Jak sam napisałem wcześniej, prześledź jego komentarze wcześniejsze. Sprzedawał same nalepki COA więc wie dokładnie jakie jest ich źródło i skąd je bezpośrednio kupuje. Tylko nie robi tego na wielką skale aby nie było przypału jak m.in tutaj http://olsztyn.wm.pl/344852,Rodzinnie-sprzedawali-pirackiego-Windowsa-na-Allegro-Straty-liczone-w-milionach.html
@s_t_u_l_e_j: Cholera, dobry kłamca z niego. Ewentualnie to moja dziecięca naiwność daje o sobie znać. Taką odpowiedź dostałem.

Dzień dobry.

Proszę pana jak już wcześniej pisaliśmy, w każdej sytuacji może pan zwrócić produkt. W tej chwili tak ma prawo pan do reklamacji. Nasze produkty kupujemy legalnie i jeśli doszło do takiej sytuacji również będziemy składać reklamację. W związku z czym prosimy o odesłanie produktu wraz z formularzem reklamacji i opisem zaistniałej
@#!$%@?:
Kiedyś kupiłem na allegro office do dg home and business - 550zł, w sklepie 850.
Gość przysłał mi klucz do wersji standard i link do instalki na jakimś hoście w ovh.
Wersja standard = tylko edycja występująca w kanale volume license
Reklamacja: Przysłał klucz do home and business
Telefon do m$: 4 razy aktywowany, ostatni raz pół roku temu.

Zwrot kasy i ta sama gadka co u ciebie, nasz dostawca, skąd