Wpis z mikrobloga

Pod tym linkiem możecie kupić Windows 10 pro, na legalu za 300 PLNów. To o około 200zł taniej niż najczęstsze ceny. Dzisiaj zamówiłem. Sprzedający tłumaczy cenę tym, że kupił na likwidacji sklepu i zapłacił tyle, że i tak mu się opłaca. Wystawia też dowód sprzedaży.
Seems legit.

Zostały 3 sztuki.

I proszę mi nie pisać, że mogę kupić kod za 50zł albo mniej. W tej cenie nie kupujesz licencji, tylko co najwyżej opłacasz pasera...

#cebuladeals #pcmasterrace #komputery #systemyoperacyjne #windows10 #komputery

  • 29
@#!$%@?: robisz jakąś realizację tematu/zamówienia, zamawiasz wersje angielskie przez przypadek no, ale musisz dać polskie więc zamawiasz polskie potem angielskie puszczasz w sklepie/wracasz do dystrybutora. Inną sprawą jest ktoś mógł dostać te licencje w ramach rozliczenia i puszcza je w tej cenie bo bez faktury VAT.
@Wychwalany: Nie no, piszę z mojej perspektywy. Ja tak mam. Przykładowo gdybym kupił pirata za 50 zł, to musiałbym sam przed sobą przyznać, że kradnę. I może faktycznie daję sobie wydrzeć duży hajs i może mi się to nie opłaca. Ale z drugiej strony przymusu nie ma i nikt mi nie broni korzystać z Linuksa. Bardziej aspekt moralny niż ekonomiczny mną kieruje w tym przypadku :) Także według mojego systemu wartości
@#!$%@?: Nie chce cie rozczarować ale u chińczyka kupisz identyczne koperty z nalepką i płytką w środku. Za 15usd. Same nalepki z dowolnym kluczem i nadrukiem (region usa/europa/azja) po 1-2usd. Tak więc słono przepłaciłeś i nie jesteś pewny z jakiego źródła jest klucz: programy partnerskie m$, czy klucz z odzysku z 7/8/8.1 którym nadal zyskujesz uprawnienia cyfrowe po wpisaniu w win10.

Wpisz w google obrazki: wholesale win10 i poznasz tysiące stron których
@#!$%@?: Zadzwoń na infolinie m$. Oni są w stanie sprawdzić skąd klucz (żądaj tego konkretnie) i czy był kiedykolwiek aktywowany. Mówisz, że kupiłeś wersje system builder oem.

A co do wyglądania: to tylko kawałek tektury i naklejka, chińczycy mają to opanowane do pefekcji.
Prześledz też co ten sprzedawca sprzedawał wcześniej, też windowsy m.in same coa. Teraz dopycha to chińskimi napędami dvd i ładowarkami do iphone'a z samozapłonem aby nie iść w wielką